ראמה: בעל פלט כדור והרג את אשתו

חשד לפליטת כדור: אישה כבת 36 נהרגה היום כתוצאה מירי מהנשק של בעלה, איש קבע. האישה נפצעה תחילה אנושות, והפרמדיקים ניסו לבצע בה פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותה. המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות המקרה

חשד לפליטת כדור. אילוסטרציה (חדשות 2)

טרגדיה בכפר ראמה: אישה כבת 36 נורתה היום למוות בביתה. מחקירת המשטרה עולה כי הירי היה מנשק של בעלה, בן 39, המחזיק את הנשק ברישיון במסגרת היותו איש קבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החקירה של אנשי המשטרה עד עתה העלתה כי היה מדובר בשגגה, ותוך כדי פריקת הנשק של בעלה, נפלט ממנו הכדור שפגע בה.

תחילה נפגעה האישה באורח אנוש מהירי, וצוות מגן דוד אדום הוזעק למקום. הפרמדיקים שהגיעו ביצעו באישה פעולות החייאה ממושכות, אך לבסוף נאלצו לקבוע את המותה של האישה.

מוקדם יותר היום: נהג הסעות דרס למוות בת 4

נהג הסעות שהחזיר ילדים לבתיהם מגני הילדים, דרס היום למוות ילדה בת ארבע סמוך לביתה בכפר בועיינה נוג'ידאת שבגליל התחתון. מעדויות ראשוניות של תושבים עולה כי התאונה אירעה בשעות אחר הצהריים, אז החזיר הנהג את הילדה הקטנה לביתה בסיום יום הלימודים, בשלב הזה עברה בת הארבע כנראה לצד האחורי של הרכב על מנת לחצות את הכביש, וכשהוא התחיל לנסוע אחורה קרה האסון.

הנהג שהבחין במעשה מיהר לפנות אותה למרפאה מקומית במרכז הכפר כשהיא במצב אנוש, ושם נקבע מותה. חוקרי תנועה של המחוז הצפוני במשטרה הגיעו לזירה והחלו בחקירה.

הנהג עצמו נעצר ונלקח לחקירה ושם סיפר כי הילדה מעדה מאחורי הגלגל האחורי של הרכב, ואז הוא שלא הבחין בה דרס אותה למוות. אחד התושבים אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "זה מקרה טרגי ומצער והעובדה שזה זה קורה שוב בתוך הכפרים הערביים מצריכה מציאת פתרון לטרגדיות האלה. יש כאן אחריות להורים, לנהגים ולכולם".