חייבים לטוס לחו"ל למרות השביתה? תשלמו, והרבה

מי שמצליח לתפוס מקום בטיסה של חברה זרה שממריאה מישראל בימים הקרובים הוא כבר בר מזל, אבל כנראה עם הרבה פחות כסף בכיס. טיסות שעלו אתמול מאות דולרים עולות כבר היום אלף ויותר - והמגמה תימשך

אם אתם חלק מהאלפים שטיסתם מהארץ לחו"ל התבטלה או עומדת להתבטל, אבל מסיבה כלשהי אתם לא יכולים להתאפק או חייבים לטוס מסיבות כאלה ואחרות - ראו הוזהרתם. בשל הביקוש הרב לטיסות, מחירי הכרטיסים גואים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כבר עכשיו אי אפשר כמעט למצוא מקומות על טיסות שיוצאות מישראל. מי שבכל מקרה רוצה להגיע דרך חברה אחרת, גם עם קונקשן, צריך לשלם והרבה: טיסה מישראל שעד אתמול כמה מאות דולרים, עולה עכשיו אלף ויותר. המגמה הזו רק תימשך. מדובר גם על היעדים הקרובים באירופה.

גם כאשר תסתיים השביתה, ייקח לחברות התעופה כמה ימים לחזור ללוח טיסות רגיל, המשמעות היא שעשרות טיסות יבוטלו ויעוכבו, ואלפי נוסעים יישארו שוב בלי פתרון.

לא רק פה: שביתה בלופטהנזה 

וכאילו זה לא מספיק, גם בשירותיה של חברת התעופה "לופטהנזה" אי אפשר להשתמש. החברה הגרמנית הודיעה על השבתת טיסות, נוסעים המתכננים לטוס מחר מישראל לגרמניה ובחזרה, ייאלצו להישאר בארץ או על אדמת גרמניה.

עקב שביתת אזהרה של צוותי הקרקע של לופטהנזה בגרמניה, יבוטלו רוב טיסות החברה כולל הטיסות מתל אביב ואליה שאמורות להמריא מחר. כבר מזה זמן מה שעובדי לופטהנזה מצויים בסכסוך עם הנהלת החברה, ומפעם לפעם משביתים ומשבשים את לוח הטיסות בדרישה לקבל העלאת שכר.