משחקי מלחמה: הכירו את ה"איירסופט"

הפיינטבול, שכבש את עולם משחקי הלוחמה בשנים האחרונות, נמצא בסכנה. הכירו את ה"איירסופט", נשק דמה, הפועל כמו רובה אוויר ומיוצר בשלל דגמים - על פי סוגי כלי נשק אמיתיים, מהעוזי הישראלי ועד לרובי הצלפים המתקדמים בעולם. המתעניינים במשחק החדש ייאלצו להיפרד מאלפי שקלים

הכירו את הספורט החדש שעומד לכבוש את עולם משחקי הלוחמה - "האיירסופט". מדובר בספורט אתגרי המדמה לחימה, וכל הציוד הנלווה לו, דומה ומרגיש באופן מצמרר לדבר האמיתי. מרחוק נראה האיירסופט כמו נשק אמיתי ולמען האמת - גם מקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמנם יש לזה שם של מכשיר להסרת שיעור ללא כאבים, אבל מה זה בעצם איירסופט? המשחק הומצא ביפן שלאחר מלחמת העולם השנייה כאשר חיילי הצבא היפני, שפורקו מנשקם, נאלצו להסתפק בתחליפים שידמו עבורם ירי חי.

דוחק החוצה את הפיינטבול (חדשות 2)

האיירסופט פועל כמו רובה האוויר, אך התחמושת שלו מבוססת על כדוריות חרסינה דחוסה, המופעלות בגז, באמצעות מנגנון חשמלי מיוחד. ברחבי העולם החלו בשיבוט שלו לכלל סוגי כלי הנשק הקיימים בעולם, החל מהתבור הצה"לי ועד לרובה הצלפים המשוכלל בתבל.

מחירו של כלי נשק ממוצע יכול להגיע לאלפי שקלים. שדרוגו של רובה הדמה, כמו התקנת כוונת לייזר מתקדמת, עשוי להגיע למחיר של עשרות אלפי שקלים - וזה עוד לפני תוספת של מחסניות, ואפודי לחימה.