שוב: ילדה בת 4 הותקפה על ידי כלב

בסוף השבוע הותקפה ילדה בת 4 ממושב באזור עמק יזרעאל על ידי כלב מסוג פיטבול. הילדה, שננשכה בפניה, פונתה במצב קל-בינוני לבית החולים. היום הגישה אמה של הילדה תלונה למשטרה, שהכניסה את הכלב להסגר ובהמשך תחקור את בעליו. ביום שבת ננשכה נערה בת 13 בפניה על ידי כלב בבאר שבע ונפצעה קשה

כלב פיטבול. צילום אילוסטרציה (AP)

מקרה נוסף של ילדה שהותקפה על ידי כלב: ארבעה ימים בלבד לאחר שילדה בת 13 נפצעה באורח קשה מתקיפת כלב בבאר שבע, מתברר כי יום קודם לכן ננשכה בפניה ילדה בת ארבע על ידי כלב מסוג פיטבול בצפון. היום הגישה אמה של הילדה תלונה למשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מהדיווח עולה כי הילדה נכנסה ביום שישי בשעות הצהריים לחצר לא מגודרת של שכן, באחד המושבים באזור עמק יזרעאל, אז תקף אותה הכלב. אמה של הילדה הצליחה לחלץ אותה והיא הועברה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים העמק בעפולה, במצב קל-בינוני, כשהיא פצועה בפניה.

היום שוחררה הילדה לביתה, כשסימני הנשיכה עדיין ניכרים על פניה. עם שחרורה ניגשה אמה לתחנת המשטרה והגישה תלונה נגד השכן. מהמשטרה נמסר כי הכלב הועבר להסגר וכי בהמשך היום ייקרא בעליו לחקירה.

בשלב זה לא ברור אם הכלב היה קשור, אך בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הבהיר דובר מחוז צפון במשטרה, סגן ניצב יהודה ממן: "ברגע שהכלב היה בלי רסן על הפה והייתה לו אפשרות לתקוף, ישנו חשד לעבירה".

בשבת: נערה בת 13 ננשכה בפניה

ביום שבת אחר הצהריים תקף כלב מסוג אמסטף נערה בת 13 סמוך לחצר בית ספר בבאר שבע ופצע אותה קשה בכל חלקי גופה. היא פונתה לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה. המשטרה עיכבה את בעלי הכלב לחקירה ועצרה את בנו בן ה-14.5 בחשד לרשלנות ואי נקיטת צעדי זהירות עם כלבו.

שעות לאחר שהותקפה, שחזרה הנערה בת ה-13 את רגעי האימה. הנערה, שמאושפזת בבית החולים סורוקה, סיפרה: "הרגשתי כאילו אני לא הולכת לראות את המשפחה שלי, פחדתי כל כך. פעם ראשונה שאני מרגישה שאני שונאת כל כך כלב".