בגלל מזג האוויר: מטס חיל האוויר בוטל בירושלים

עשרות אלפי ישראלים יצאו לפארקים ולגנים הלאומיים למרות מזג האוויר הסגרירי. בעקבות הגשם והעננות בוטל מטס חיל האוויר בירושלים, בשאר חלקי הארץ צפויים שינויים מינורים בלבד

מזג האוויר הסגרירי שהחל אתמול בשעות הערב נמשך גם הבוקר - וגרם למטיילים רבים לשנות את תוכניותם לחג. גם מטס חיל האוויר השנתי נפגע בשל הגשם והעננות והשנה המטוסים לא יחצו את שמי ירושלים בשל העננות. שאר המטסים צפויים להתקיים על פי לוח הזמנים שנקבע מראש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

למרות החשש ממזג האוויר בקרן הקיימת לישראל מדווחים כי עשרות אלפי ישראלים הגיעו בשעות הבוקר לפארקים וליערות. עם זאת מזהירים כי הרוחות העזות עלולות לגרום לשריפות ומבקשים מהציבור לשמור על הניקיון ועל עירנות.

"נראה שמזג האוויר הסגרירי לא מונע מעם ישראל לחגוג את יום העצמאות", אמר היום יו"ר קק"ל אפי שטנצלר. "הציבור מוזמן לבוא ולהינות מפינות החמד הנפלאות והקסומות שיש לנו במדינה".

אז אם אתם מתכננים בכל זאת לקיים פיקניק באוויר הפתוח, כדאי להתרחק מהרי הצפון, שם תהיה אווירה חורפית במהלך היום. ככלל, רצוי להגיע למישור החוף ולדרום הארץ על מנת ליהנות ממזג אוויר נוח יותר ומשתף פעולה.

מזג האוויר בהמשך היום צפוי להיות מעונן חלקית עם רוחות חזקות וגשם מקומי. במהלך היום הטמפרטורות ימשיכו לרדת במידה ניכרת ויהיו נמוכות מהרגיל לעונה.

ביום רביעי יהיה מעונן חלקית והטמפרטורות נמוכות מהרגיל, עדיין צפוי גשם מקומי וקל. ביום חמישי גשם מקומי צפוי לרדת בצפון הארץ, והטמפרטורות ללא שינוי ניכר. בשישי יהיה מעונן חלקית והטמפרטורות יעלו מעט.