פרס מברך: "65 שנים של ניסים ללא הפסקה"

נשיא המדינה שמעון פרס פרסם הערב את ברכתו ליום העצמאות תשע"ג בעמוד הפייסבוק ובערוץ היו-טיוב שלו. הוא פנה לאזרחי המדינה, יהודי התפוצות וכל ידידי ישראל, הן בעברית והן באנגלית ובין היתר קרא להם לקחת חלק בחגיגות - גם בביתו, שישודרו מחר בשידור חי ממשכנו. צפו בברכה המלאה

נשיא המדינה פרסם הערב, כמדי שנה, את ברכתו הרשמית לרגל יום העצמאות. הנשיא העלה הערב סרטון ברכה - הן בעברית והן באנגלית - שממוען כהגדרתו לכל עם ישראל, יהודי התפוצות וידידי ישראל ברחבי העולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בין היתר הזמין הנשיא את כלל הציבור בארץ ובעולם לקחת חלק בחגיגות יום העצמאות המרכזיות שייערכו מחר במשכנו, ויועברו בשידור חי בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו.

"חברי היקרים, אחיי ואחיותיי", פתח הנשיא את מסרו, "אנו חוגגים היום את יום העצמאות ה-65 של מדינת ישראל, אלו היו 65 שנים של ניסים ללא הפסקה".

"להיות נאמנים לערכינו"

הנשיא המשיך ופירט: "בלי אדמה, מים ושאר משאבי טבע בנינו כלכלה יוצאת דופן וקהילה מדעית וטכנולוגית מצוינת. בואו נחגוג יחד ונמשיך לעבוד, לקוות ולהיות נאמנים לערכינו".

"אני מזמין אתכם להצטרף לעמוד הפייסבוק שלי ולחגוג איתי את חגיגות יום העצמאות ה-65 של מדינת ישראל", הוסיף פרס, "כאן, במשכן הנשיא בירושלים".