תאונה קטלנית בכרמל: אישה נהרגה בכניסה ליישוב מגדים

אישה בשנות ה-50 לחייה נהרגה הבוקר בתאונת דרכים שהתרחשה על כביש 4, סמוך לכניסה ליישוב מגדים שבחוף הכרמל. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה קבעו את מותה במקום ופינו 4 פצועים במצב קל לבית החולים רמב"ם. נסיבות התאונה נחקרות

אישה נהרגה בתאונה. ארכיון (חדשות 2)

תאונה קטלנית בכרמל: אישה נהרגה ועוד 4 בני אדם נפצעו קל בתאונת דרכים שהתרחשה על כביש 4, סמוך ליישוב מגדים ולכניסה הדרומית לטירת הכרמל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתאונה שהתרחשה בשעת בוקר מוקדמת, היו מעורבות שתי מכוניות פרטיות ומונית שנסעו על כביש 4 לכיוון צומת בית אורן. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הרכבים התנגשו חזיתית סמוך לכניסה ליישוב מגדים, זאת לאחר שהנהגת ההרוגה ככל הנראה סטתה מנתיבה והתנגשה ברכב שנסע בנתיב הנגדי. רכב נוסף שהיה קרוב לרכבים אלה לא הצליח לבלום והתנגש בהם - כך נמסר מאגף התנועה של המשטרה.

פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום התאונה מצאו בזירה אישה בשנות ה-50 לחייה כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה. "הפרמדיקים ניסו לבצע בה פעולות החייאה ממושכות, אבל נאלצו לקבוע את מותה כעבור זמן קצר", נמסר ממד"א. אמבולנסים פינו לבית החולים רמב"ם בחיפה ארבעה פצועים במצב קל. מותה של האישה נקבע במקום.

מאגף התנועה של המשטרה נמסר כי בעקבות התאונה כביש 4 נחסם לתנועה בין בית אורן לטירת הכרמל. שוטרי משטרת התנועה מבצעים הכוונה במקום ובוחני תאונות דרכים של אגף התנועה במקום.