הנערה שהותקפה על ידי אמסטף: "חשבתי שאני הולכת למות"

בת ה-13, שננשכה בפניה ובצווארה על ידי כלב שלא היה קשור ובלי מחסום פה, מתארת את התקיפה שחוותה: "הרגשתי כאילו אני לא הולכת לראות יותר את המשפחה שלי". היא נפגעה בינוני-קשה והועברה לניתוח בבית החולים

כמה שעות לאחר שהותקפה בידי כלב אמסטף ונפגעה בינוני-קשה, שחזרה הנערה בת ה-13 מבאר שבע את רגעי האימה ואמרה: "הרגשתי כאילו אני הולכת למות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנערה, שמאושפזת בבית החולים סורוקה, סיפרה: "הרגשתי כאילו אני לא הולכת לראות את המשפחה שלי, פחדתי כל כך. פעם ראשונה שאני מרגישה שאני שונאת כל כך כלב".

הכלב תקף את הנערה סמוך לחצר בית ספר המקיף על שם דוד טוביהו. על פי החשד, הנערה הגיעה למגרש המשחקים של בית הספר כדי לקרוא לאחיה ובשלב מסויים היא הבחינה בכלב שהיה לא קשור וללא מחסום, כך על פי עדותה. האמסטף תקף אותה ונשך אותה בפנים ובצוואר.

הכלב התוקף הועבר להסגר (חדשות 2)

עוברי אורח, שקראו לצוותי מד"א העניקו לה טיפול ראשוני והיא פונתה לבית החולים סורוקה, שם היא נותחה אתמול. כמה דקות לפני שהועברה לחדר הניתוח, חוקרי המשטרה חקרו את הנערה.

הכלב התוקף הועבר להסגר בכלבייה העירונית ובעליו נחקר. מבדיקת חדשות 2 עולה שכבר לפני חצי שנה היה לאותו כלב איזשהו אירוע חריג. העירייה מצאה אותו אז משוטט ברחובות, ובדיקה העלתה שהוא לא היה מחוסן.