אביו של נהג המשאית למשפחות ההרוגים: "מבקש שתסלחו"

קרוביו של החשוד בפגיעה שהביאה למותם של שישה בתאונה הקטלנית בנשר הגיעה לנחם את משפחות ההרוגים בדיר אל-אסד. "כששמעתי על התאונה נבהלתי ובכיתי", אמר אביו של הנהג הפוגע לאביו של אחד ההרוגים. בתגובה תהה האב: "אני צריך לדעת למה הבן שלך נהג בחוסר אחריות?"

מחזה מרגש בדיר אל-אסד: אביו ואחיו של נהג המשאית, שהביא למותם של שישה בני אדם בתאונה הקטלנית בנשר, הגיעו היום לכפר לנחם את משפחות ההרוגים. "אני מבקש שתסלחו לנו ומשתתף בצערכם", אמר אביו של הנהג להוריהם של ההרוגים, "כששמעתי על התאונה נבהלתי בעצמי ובכיתי על האסון והאובדן שלכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אל מול בקשת המחילה, פנה אביו של אחד ההרוגים אל אבי הנהג ואמר: "אני מודה לך על ההשתתפות בצערנו, אבל אני צריך לדעת למה הבן שלך נהג באי אחריות?". למרות זאת, הודה לאב ולאח שהגיעו לנחמם. "נחכה עד תום החקירה ונראה מה יהיה", הוסיף.

מאז שעות הבוקר זרמו מנחמים רבים ליישוב דיר אל-אסד, שאיבד ארבעה מבניו בתאונה. "האובדן קשה אבל התנחומים של האנשים שהגיעו להשתתף בצערנו נותן הקלה מסויימת", אמר ראש מועצת דיר אל אסד נאסר סנאללה. "מי שאחראי על התאונה זה רק הנהג עצמו, לא משפחתו, לא אחיו ולא אף אחד אחר".

מי שיזם את המפגש המרגש בין משפחות ההרוגים למשפחת הנהג הפוגע היה ח"כ לשעבר שכיב שנאן. "כולם כאן משפחה אחת", אמר שנאן בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "כולם אבלים על האובדן ומודים גם למשפחות ההרוגים וגם למשפחות של נהג המשאית על שאיפשרו את האירוע הזה".