הרוגי התאונה בנשר מובאים למנוחות: "זה אסון של כל הכפר"

הרוגי התאונה בנשר אתמול מובאים למנוחות בכפרים אכסאל ודיר אל אסד. "אנחנו מקבלים תנחומים מכל רחבי המדינה", סיפר אביו של עבאד דבאח. אחיו של חמאד דראושה: "כשראיתי את הרכב השרוף בטלוויזיה - הבנתי"

בשעות הצהריים הובאו למנוחות שני תושבי אכסאל, ריאד דראושה, בן 45, ואחיינו, אחמד דראושה, בן 17 שנהרגו אתמול בתאונה הקטלנית בנשר. אלפים הגיעו ללוות אותם בדרכם האחרונה בבית העלמין בכפר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחיו של הנער בן ה-17 ספד לו וסיפר על רגעי החרדה בהם הבין כי הנורא מכל נחת על המשפחה. "ניסיתי להתקשר לאחר אחרי ששמעתי על התאונה והוא לא ענה", שחזר. "כשראינו את הרכב של דודי בטלוויזיה שרוף לגמרי הבנתי מה קרה".

בשעות אחר הצהריים יובאו למנוחות ארבעת תושבי הכפר דיר אל-אסד שנהרגו בתאונה. תיערך להם הלוויה משותפת, ובכפר הוקמה עבור המשפחות סוכת אבלים אחת.

אביו של עבאד דבח בן ה-18 אמר לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר לא רק באסון אישי אלא שכל אנשי הכפר שותפים לו. "איבדתי בן ואחיין ואנחנו מקבלים תנחומים מכל רחבי הארץ", סיפר האב הכואב. "אני פונה לכל נהגי המשאיות להיות זהירים".

זירת התאונה, אתמול (חדשות 2)

גם ראש המועצה המקומית ביקש לשלוח מסר בנוגע לתרבות הנהיגה הפושעת. "אני פונה לכל גורם שיכול להשפיע, חינוכי או אכיפתי, לעשות הכל כדי להפחית את ההרג בדרכים", אמר.

מוקדם יותר היום האריך בית משפט השלום בחיפה בשבעה ימים ובתנאי אשפוז את מעצרו של ג'מאל אבו-סיאם, תושב רהט בן 30 שהיה מעורב בתאונה הקטלנית בנשר בה נהרגו שישה בני אדם. הנהג המאושפז בבית החולים בני ציון בעקבות התאונה, לא נכח בדיון המשפטי שהתקיים בשעות הצהריים.

תאונה קטלנית בנשר – הסיקור המלא:

שישה הרוגים בתאונת דרכים בנשר

עדי ראייה לתאונה בנשר: "זה נראה כמו זירת פיגוע"

מד"א: "מספקים מנות דם לבתי החולים"

החשד המרכזי: התאונה נגרמה בשל מטען יתר במשאית

נהג המשאית: תושב רהט בשנות ה-30 לחייו

שני בני דודים נהרגו בתאונה: "גם במותם היו ביחד"

בני משפחות ההרוגים: "שהנהג ייקח אחריות, הרג 6 נפשות"