משפחות ההרוגים: "שהנהג ייקח אחריות, הוא הרג 6 נפשות"

בכפרים דיר אל אסד ואכסאל בצפון מנסים לעכל היום את הבשורה הקשה על מותם של שישה בני אדם, תושבי הכפרים ומפנים אצבע מאשימה כלפי נהג המשאית שעדיין מאושפז בבית החולים בני ציון בעיר

חוקרי המשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות תאונת הדרכים הקטלנית שאירעה אתמול בנשר, אך בני משפחתם של הרוגי התאונה כבר מאשימים את נהג המשאית ברשלנות שגרמה למותם של יקיריהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חאליד דראושה, דודו של הנער אחמד בן ה-14 שנהרג בתאונה, סיפר על קרוב משפחתו הצעיר שרק רצה אתמול לצאת לטיול עם דודו שעובד בחיפה. "אני פונה לנהג המשאית", אמר היום, "שייקח אחריות - הוא הרג שש נפשות בשביל משכורת של 200-300 שקל".

דראושה מפנה אצבע מאשימה לעבר הנהג שלדבריו נהג בחוסר אחריות משווע. "יש הרבה אנשים אנשים שעובדים ומטיילים באזור הזה", אמר הדוד האבל. "מה הוא חשב לעצמו?"

ראש המועצה האזורית אכסאל, עורך הדין דראושה עבד אל-סלאם, סיפר כי בשלב זה כי הוא לא מפנה את הכעס כלפי הנהג הפוגע. "אנחנו לא עסוקים בו או בסיבות לתאונה", אמר לחדשות 2 באינטרנט. "אנחנו משאירים למשטרה לחקור את מה שקרה שם".

בשני הכפרים, דיר אל-אסד ואכסאל, מתכוננים לטקסי ההלוויה של ששת ההרוגים בתאונה, שיתקיימו בהמשך היום. "אנחנו בעיקר עסוקים בלקבול את בנינו", אמר ראש המועצה.