שני בני דודים נהרגו בתאונה הקטלנית: "היו יחד כל הזמן - גם במותם"

משפחות ששת הרוגי התאונה הקשה שאירעה היום בנשר קיבלו הערב את בשורת האיוב שהודיעה להם כי יקיריהם אינם עוד בין החיים. אלפים צפויים להשתתף בהלוויות שייערכו מחר בכפרים דיר אל-אסד ואכסאל, שבשניהם הוכרז יום אבל

הרוגי התאונה (almadar.co.il)

עם תום השלמת פינוי הההרוגים והפצועים מזירת התאונה הקטלנית בדרך בר יהודה שבנשר, התפנו מודיעי הנפגעים במשטרת ישראל למשימה הקשה מכל - מסירת המרה שבבשורות למשפחות ששת הקורבנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ארבעה מההרוגים הם תושבי הכפר דיר אל-אסד. שניים מהם בני דודים בני 18 - עבאד וכרים דבאח. יחד עם בני משפחת דבאח, נמנים עם הרוגי התאונה הקשה עוד שניים מבני הכפר - דאהש אמון, בן 37, וראאד אסאדי בן 40. בעת התאונה, נסעו הארבעה ברכב שהחזיר אותם מעבודתם במפעל.

"הם היו יחד כל הזמן", סיפר קרוב משפחתם של עבאד וכרים דבאח בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "גם בעבודה וגם כשחזרו ממנה. גם במותם הם לא נפרדו".

כרים דבאח (almadar.co.il)

שני הרוגים נוספים הם תושבי הכפר אכסאל: אחמד דראושה, בן 14, שנהרג יחד עם דודו, ריאד דראושה בן ה-45. ששת קורבנות התאונה יובאו מחר למנוחות בכפריהם, שבהם הוכרז מחר על יום אבל, ואלפים צפויים להשתתף בהלוויות.

אחמד דראושה (almadar.co.il)

הנהג הפוגע מאושפז בבית החולים תחת אבטחה כבדה

כשמסביבו קבוצה גדולה של שוטרים, מאבטחים ואנשי שירות הביטחון, שוכב במחלקה האורטופדית בבני ציון בחיפה הנהג שמשאיתו מחצה למוות שישה ופצעה 15.

ראאד אסאדי (almadar.co.il)

הנהג, בן 30 מרהט, נשוי אב לשלושה. מיד אחרי התאונה החלו קרובי משפחתו מרהט להגיע לבית החולים כדי לתמוך בו. "הוא לא נוסע מעבר לשעות המותר", אמר לחדשות 2 באינטרנט איברהים אבו סיאם, דודו של הנהג. "הוא נהג ותיק בעל רישיון יותר מעשר שנים. הוא נסע באזור התאונה בעבר. הוא נהג רגוע, וכנראה מדובר בכשל טכני". אסו סיאם הביע צער על מותם של ששת הקורבנות.

דאהש אמון (almadar.co.il)

תוך כדי הטיפול בו, וכשהוא נאנק מכאבים, ניסו חוקרי המשטרה להבין מהנהג אבו סיאם את מה שהוביל לתאונה. בזמן ששכב במיטתו בחדר המיון, שכבו לצידו פצועים נוספים מהתאונה.

העובדה שליד הנהג שוהים גם שני אנשי שירות הביטחון מאשרת אולי שעדיין לא הוסרה לגמרי האפשרות שמדובר באירוע על רקע לאומני. עם זאת, ההערכה המרכזית היא כי הוא איבד את הבלמים בזמן שהסיע מטען מעל המותר בחוק.

תאונה קטלנית בנשר – הסיקור המלא:

שישה הרוגים בתאונת דרכים בנשר

עדי ראייה לתאונה בנשר: "זה נראה כמו זירת פיגוע"

מד"א: "מספקים מנות דם לבתי החולים"

נהג המשאית: תושב רהט בשנות ה-30 לחייו

שני בני דודים נהרגו בתאונה: "גם במותם היו ביחד"

בני משפחות ההרוגים: "שהנהג ייקח אחריות, הרג 6 נפשות"