תרבות דיור: קרב שכנים לעיני בן ארבע בעפולה

ויכוח בין יושב-ראש ועד הבית לשעבר לזה הנוכחי בבניין בעיר הסתיים בשבוע שעבר בקטטה אלימה לעיני ילד בבניין. הסיבה לקטטה - נושא התאורה במחסן. כך זה נראה

ילד בן ארבע מעפולה קיבל לפני כשבוע שיעור קרוב במיוחד בתרבות הדיור, לאחר שנקלע לריב בין שכנים שהחל ללא שום סיבה ממשית. לאחר שנרגעו הרוחות התברר: המניע לקטטה הוא ויכוח קשה בין הצדדים על נושא התאורה במחסן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החל, כך נראה, בעקבות ריב בין יושב-ראש ועד הבית לשעבר לזה הנוכחי על כך שהראשון אינו מאפשר לאחרון לכבות את האור במחסן המשותף של הבניין. במהלך הקטטה, כך נראה בתיעוד, הזיז המותקף את הילד שהיה עד למתרחש הצידה ושלף להגנתו שוקר חשמלי.

"הבן אדם הזה הוא הפורע הסדרתי של הבניין", אמר יושב-ראש ועד הבית הנוכחי, "אני כל הזמן מונע ממנו לבצע את מעשי הוונדליזם שלו".

גם הבכי של הנכד או אשתו של התוקף לא הפריעו לשכנים מלהתקוטט ובמשטרה הוגשו תלונות הדדיות. "זה חמור ביותר שהוא עושה את זה ליד ילד קטן", אמר עורך הדין דב הירש, פרקליטו של יושב הראש המותקף. הוא הוסיף, כי "הוא תקף את סבו של הילד, קילל, צעק ואיים בבניין מגורים ציבורי. למזלנו, השגנו את תיעוד מצלמות האבטחה".