נכדתו של ההרוג בתאונה בהרצליה: "התקשרו מהמשטרה והודיעו שסבא מת"

עם היוודע דבר מותו של יוסף רובינשטיין, תושב העיר בן 90, בתאונת הפגע וברח ברחוב הרב קוק שבעיר שאירעה הבוקר, סיפרה נכדתו, אפרת, על התחושות הקשות. "אני לא יודעת איך לעכל את זה", אמרה בכאב

"לא יודעת איך לעכל את זה". אפרת וסבהּ (באדיבות המשפחה)

שעות ספורות לאחר תאונת הפגע וברח ברחוב הרב קוק בהרצליה שגבתה את חייו של יוסף רובינשטיין, תושב העיר בן 90, סיפרה נכדתו אפרת, על האירוע הטרגי שפקד את משפחתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"התקשרו אליי מהמשטרה בסביבות השעה 06:40 והודיעו לי שסבא מת", תיארה הנכדה בכאב את הרגעים הקשים. "לא ידעתי איך לעכל את זה". אפרת הדגישה כי "הם אמרו שישנה אפשרות שמשאית פגעה וכתוצאה מכך הוא פשוט 'עף' לצד השני של הכביש".

הבוקר נמצא רובינשטיין כשהוא מוטל על הכביש וללא רוח חיים. פראמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה נמרצות, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בסריקות נרחבות והצליחה לעצור את החשוד בדריסה, תושב הרצליה בשנות ה-60 לחייו, שהועבר לחקירה.

עד ראייה סיפר: "משאית פגעה בקשיש - וברחה"

זירת התאונה, הרצליה (עזרי עמרם, חדשות 2)

דניאל שילה, פראמדיק במגן דוד אדום שהגיע לזירה, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "הגענו למקום וניסינו להחיות את האיש באופן מיידי, אך כל שנותר לנו הוא לקבוע את מותו". האלמוני שהעביר את הדיווח סיפר לכוחות בשטח כי שניות ספורות לפני שהבחין בגופתו של ההרוג, ראה כי משאית שנסעה ברחוב פגעה בו ומיד ברחה מהאזור.

כוחות משטרה שהגיעו למקום בעקבות הדיווח, החלו בחקירת המקרה. הצוותים פתחו בסריקות לאיתור נהג הרכב שעל פי החשד פגע באיש וברח מהמקום מבלי לסייע לו ולהזעיק את כוחות ההצלה. כעבור זמן קצר הם הצליחו לאתר את הנהג החשוד ואת המשאית לא רחוק מהמקום שבו אירעה התאונה.

המשאית הפוגעת (חדשות 2)

"כרגע האירוע נמצא בתחילת החקירה, אך אנו מגדירים אותו כ'פגע וברח'", ציין רב פקד שאול לוי, ממלא מקום קצין התנועה של מחוז ת"א. "אנו מבקשים ממי שהיה עד ראייה לתאונה לפנות לתחנת גלילות הרצליה".