בת ארבע שוטטה לבד ברחובות פ"ת, אחיה התינוק הושאר לבד בבית

עוברי אורח נתקלו בילדה ברחוב איכילוב, כשהיא מסתובבת ללא מבוגר בדרך הסואנת. כשהגיעו השוטרים, הובילה אותם הילדה לביתה, שם הם מצאו את אחיה, תינוק בן 3 חודשים ללא כל השגחה. המשטרה איתרה את האם שהועברה לחקירה. הילדים הועברו לטיפול גורמי הרווחה בעיר

בת 4 נמצאה משוטטת ללא השגחת הוריה, אילוס (AP)

מקרה חמור של חשד להזנחת קטינים בפתח תקווה: ילדה בת ארבע נמצאה הבוקר משוטטת לבדה ברחוב איכילוב בעיר. שוטרים שהוזעקו למקום לקחו אותה לביתה - שם גילו תינוק בן שלושה חודשים ששוהה לבדו בדירה, ללא השגחת מבוגר. האם והאב אותרו על ידי המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוברי אורח שדיברו עם הילדה נדהמו לגלות כי היא משוטטת ללא כל השגחה. הם התקשרו מיד למוקד המשטרה. השוטרים שהגיעו למקום ניסו לדבר מעט עם הילדה שסיפרה להם כי היא בת 4. בתום שיחה קצרה הובילה אותם הילדה לביתה הממוקם בקרבת מקום.

כשנכנסו לבית, ציפתה לשוטרים הפתעה נוספת. באחד החדרים גילו תינוק בן שלושה חודשים, השוכב לבדו במיטתו בעוד שהבית עצמו ריק מאדם. השוטרים החלו בניסיונות לאיתור הוריהם של הילדים ובמקביל העבירו אותם לטיפול גורמי הרווחה בעיריית פתח תקווה.

לאחר חקירה קצרה במשטרה, שוחרר האב ואילו האם נלקחה למעצר בחשד להזנחה, זאת לאחר שהשאירה אותם לבד כשיצאה לעבוד והותירה את ילדיה לשמור אחד על השני. גורמי הרווחה מטפלים בילדים כעת.