נתניהו לאביהם של האחים שטבעו: "כל העם בוכה איתך"

לאחר שאתמול מצאו צוללנים את גופת האח השלישי שטבע למוות מול חוף אשקלון ובכך תמו החיפושים, התקשר ראש הממשלה לנחם את חסן סרעייה, אביהם של השלושה. "אני מזועזע עד עמקי נשמתי מהאסון הנורא שקרה לך ומקווה שאלוהים ייתן לך ולמשפחתך את הכוחות להתמודד עם זה", אמר לו נתניהו

החיפושים אחר האחים, היום (בועז בן ארי)

כמה שעות לאחר שבני משפחת סרעייה קיבלו אתמול את הבשורה המרה כי גופת האח השלישי שנעדר, נאהיד בן ה-26, נמצאה בחוף דלילה באשקלון, התקשר ראש הממשלה בנימין נתניהו לאביהם של שלושת האחים שטבעו ביום חמישי האחרון וביקש לנחמו. "כל העם בוכה איתך", אמר נתניהו לחסן סרעייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ראש הממשלה הוסיף ואמר לאב: "אני מזועזע עד עמקי נשמתי מהאסון הנורא שקרה לך ומקווה שאלוהים ייתן לך ולמשפחתך את הכוחות להתמודד עם זה. כל עם ישראל מחבקים אתכם".

אתמול בבוקר אותרה גופת האח השני עאטף, לאחר ששלשום נמצאה גופתו של סולימאן סרעייה, האח הראשון. כ-200 מבני משפחת סרעייה שהו אתמול במהלך כל היום בחוף דלילה באשקלון וייחלו לנס. הם נותרו המומים לאחר מציאת גופתו של נאהיד על ידי יחידת הצוללנים המתנדבים של זק"א.

המשפחה כואבת: "המומים לגמרי" (משטרת ישראל)

"כולם נרתמו בשביל החיפושים"

מוקדם יותר אתמול, אמר לחדשות 2 באינטרנט שריף אבו גאנם, קרוב של המשפחה כי למשפחה עדיין יש תקווה. "יש בנו תקווה שהאח השלישי יימצא בחיים עד הדקה האחרונה", ציין. "בין 20 ל-30 איש עובדים כאן מסביב לשעון, ואנחנו מאוד מרוצים מהיקף החיפושים. במיוחד בהתחשב בזה שמדובר בשבת וחג".

מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי קיים אתמול בבוקר הערכת מצב עם כלל הכוחות הנוטלים מאז יום חמישי חלק בחיפושים. בסיום הערכת המצב שיבח הלוי את כלל הגורמים הפועלים בשטח: "אני רוצה לשבח ולהודות לשוטרים, לצוללנים ולמתנדבים הרבים והנפלאים שעזבו את ארוחות החג והמשפחות ונרתמו כולם למאמץ האדיר והמורכב לאתר את שלושת האחים שטבעו", אמר מפקד המחוז הדרומי.