טרגדיה בקריית ים: תינוק בן יומיים נמצא ללא רוח חיים בדירה

בשעות הצהריים הוזעקו פראמדיקים של מגן דוד אדום כשהם מלווים בשוטרים לדירה בעיר, בעקבות דיווח של שכנה בבניין שלפיו תינוק בן יומיים נמצא מת בדירה. האם, חד-הורית בת 30, נלקחה להמשך טיפול ומעקב בבית החולים רמב"ם בחיפה. המשטרה חוקרת חשד לפלילים

תינוק בן יומיים נמצא היום בדירה בבניין בעיר כשהוא ללא רוח חיים. פראמדיקים של מגן דוד אדום ניסו לבצע בו פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו. האם, בת 30, נלקחה לטיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות הצהריים התקשרה שכנתה של האישה למוקד מגן דוד אדום והזעיקה את כוחות ההצלה, לאחר שנכנסה אל הדירה ומצאה את התינוק כשהוא אינו מגיב. למקום חשו פראמדיקים כשהם מלווים בשוטרים.

"הגענו וגילינו בדירה תינוק בן יומו כשהוא עטוף בשמיכות", סיפר הפראמדיק אייל הלפמן, "הוא היה ללא רוח חיים, ככל הנראה מזה זמן רב כשחבל הטבור והשילייה עוד מחוברים לגופו".

הפראמדיק הוסיף, כי "האם עמדה במקום כשהיא מבוהלת והמומה. ערכנו לה בדיקות ראשוניות ולאחר מכן הוחלט לפנותה לבית החולים רמב"ם בחיפה להמשך טיפול ומעקב". המשטרה חוקרת את  נסיבות האירוע, על מנת לבדוק האם מדובר ברקע פלילי.