התקווה נגוזה: נמצאה גופת האח השלישי בחוף באשקלון

סמוך לשעה 14:20 מצאו צוללנים את הגופה השלישית של האח הנעדר שטבע למוות בחוף באשקלון – ובכך תמו החיפושים בחוף. בני משפחת סרעייה, שהתבשרו רק הבוקר שנמצא האח השני מתקשים לעכל את גודל האסון. "כולנו המומים לגמרי", סיפרו

החיפושים אחר האחים, היום (בועז בן ארי)

בני משפחת סרעייה קיבלו סמוך ל-14:30 את הבשורה המרה כי גופת האח השלישי שנעדר, נאהיד סרעייה בן ה-26, נמצאה בחוף דלילה באשקלון. פרמדיקים של מד"א זיהו את הגופה. הבוקר אותרה גופת האח השני, לאחר שאתמול אותרה גופת האח הראשון. בשל כך, הופסקו החיפושים בחוף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כ-200 מבני משפחת סרעייה שהו במהלך כל היום בחוף דלילה באשקלון, בו טבעו שלושה אחים ביום חמישי האחרון. בני המשפחה שמייחלים לנס, נותרו המומים לאחר מציאת גופתו של אח נוסף הבוקר על ידי יחידת הצוללנים המתנדבים של זק"א.

"כולם נרתמו בשביל החיפושים"

מוקדם יותר, אמר לחדשות 2 באינטרנט שריף אבו גאנם, קרוב של המשפחה כי למשפחה עדיין יש תקווה. "יש בנו תקווה שהאח השלישי יימצא בחיים עד הדקה האחרונה", ציין. "בין 20 ל-30 איש עובדים כאן מסביב לשעון, ואנחנו מאוד מרוצים מהיקף החיפושים. במיוחד בהתחשב בזה שמדובר בשבת וחג", אמר אבו גאנם.

מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי קיים הבוקר הערכת מצב עם כלל הכוחות הנוטלים מאז יום חמישי חלק בחיפושים. בסיום הערכת המצב שיבח הלוי את כלל הגורמים הפועלים בשטח: "אני רוצה לשבח ולהודות לשוטרים, לצוללנים ולמתנדבים הרבים והנפלאים שעזבו את ארוחות החג והמשפחות ונרתמו כולם למאמץ האדיר והמורכב לאתר את שלושת האחים שטבעו", אמר ניצב הלוי.