מת הנער שנפצע בהתהפכות הטרקטורון

נהוראי דנינו בן ה-13, שרכב בשבוע שעבר על טרקטורון יחד עם שכנו לשעבר ונפצע אנוש לאחר שהתהפך, מת הבוקר מפצעיו בבית החולים תל השומר. לבד מן החשוד המרכזי שנהג בטרקטורון, חן אלפסי בן ה-20 מיבנה, נעצר בסוף השבוע חשוד נוסף תושב העיר בן 18

תאונת הטרקטורון הסתיימה בטרגדיה: הנער נהוראי דנינו בן ה-13, שרכב על טרקטורון במהלך צילומי קליפ בר המצווה שלו, התהפך ונפצע קשה מאוד - מת הבוקר מפצעיו בבית החולים תל השומר. נהג הטרקטורון חן אלפסי חשוד באחריות למותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דנינו נפצע קשה מאוד לאחר שהטרקטורון עליו נסע יחד עם קרוב משפחתו התהפך בחולות יבנה בשבוע שעבר. השניים היו באמצע צילומי קליפ לבר המצווה של הנער ואחיו התאום כשאירעה התאונה. 

נהוראי ז"ל (חדשות 2)

לאחר שהטרקטורון התהפך, דנינו נלכד תחתיו. בני המשפחה שהיו במקום חילצו אותו והזעיקו את כוחות מגן דוד אדום. הצוותים שהגיעו למקום העניקו לו טיפול דחוף, ופינו אותו כשהוא מורדם ומונשם במסוק לבית החולים תל השומר. דנינו סבל מפגיעת ראש חמורה והצוות הרפואי נלחם על חייו.

נהג הטרקטורון ניסה ככל הנראה להימלט לאחר ההתהפכות, אך השוטרים איתרו אותו והביאו אותו לחקירה. במקום היה גם צלם מקצועי שתיעד את האירוע - כמו גם אביו של הנער, שראה כיצד הוא נפצע לנגד עיניו. 

חשוד שנהג בזמן התאונה. חן אלפסי בבית המש (חדשות 2)

שני החשודים המרכזיים בפרשה: בני 18 ו-20 מיבנה

בסוף השבוע האחרון האריך בית משפט השלום בראשון לציון בארבעה ימים את מעצרו של חן אלפסי, תושב יבנה בן 20, שקודם לכן נחשד כי הוא זה שנהג בטרקטורון בשעת התאונה. בעקבות המעצר האחרון, נמסר מהמשטרה כי היא ממשיכה להחזיק באלפסי, החשוד כי סילק את הטרקטורון מזירת התאונה, שטף אותו והחזיר אותו, בניסיון לשבש הליכי חקירה.

שלשום עצרה המשטרה חשוד נוסף בפרשה, נער בן 18 מיבנה שעוכב לחקירה בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לתחנת משטרת רחובות. עורך דינו של הנער, ירון פורר, מסר לחדשות 2 כי מרשו מסר גרסה בזירה ואינו קשור כלל לתאונה.

במהלך הדיון הציג עורך דינו של אלפסי את גרסתו לאירועים וטען שהוא מסר את הטרקטורון לאביו של הנער וכלל לא נהג בו בזמן התאונה. "אני יודעת שגידלתי ילד 21 שנה שבחיים לא ידע מה זה משטרה", אמרה אמו של אלפסי, שסיפרה שאמו של הנער שנפצע הייתה שכנה שלה. "זו חברה טובה שלי, כמו אחותי. גרנו בית מתחת לבית. אני מכירה את התאומים שלה מיום שנולדו".