נמצאה גופה נוספת בחוף אשקלון. החיפושים נמשכים

יממה לאחר שנמצאה גופת אחד האחים שטבעו בחוף הים באשקלון, כוחות השיטור הימי מצאו הבוקר גופה נוספת בחוף, הפעם של האח הצעיר בן ה-16. פרמדיקים של מד"א קבעו כי מדובר בגופת אחד האחים שנעדר. החיפושים אחר נעדר נוסף נמשכים

החיפושים אחר גופות שני האחים יימשכו גם (בועז בן ארי)

לאחר שאתמול אותרה גופתו של אחד האחים סולימאן סרעייה, יחידת הצוללנים של מרחב לכיש מצאה הבוקר גופת אדם נוספת בחוף דלילה שבאשקלון. פרמדיקים של מד"א שבדקו את הגופה זיהו כי מדובר באח בן ה-16, הצעיר מבין השלושה שנעדרו. במקביל, החיפושים אחר הנעדר הנוסף נמשכים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במקביל טוענים אנשי השיטור הימי כי הנחת העבודה היא שגם האח הנוסף של סולימאן סרעייה, בן 19 מן הפזורה הבדואית שגופתו נמצאה אמש - אינו בין החיים. על אף הערכות אלו, אתמול הבהיר אביהם של השלושה, חסן סראעייה, כי הוא אינו מאבד תקווה. "יש לי אמונה שהילדים שלי ייצאו בחיים. אמרתי לשוטרים ולצוללנים שמחפשים אותם שהם מתחת לסלעים", הסביר האב.

"מקווים שיהיה נס"

"אחד מהם ניסה להיכנס לים והתחיל לטבוע", סיפר עיסמי איברהים, קרובם של האחים, והוסיף בדאגה: "אחיו חשו לעזרתו ולצערי גם הם לא כל כך יודעים לשחות. אולי יהיה נס. כך אנחנו מקווים". אחד מקרוביהם אמר כי "אנחנו סומכים על כוחות ההצלה שיעשו את העבודה".

מנהיג השבט, השייח' סלמן סרעייה, הודה לצוותי החיפוש, ובהם לשוטרי תחנת אשקלון ומרחב לכיש, לצוללנים, למתנדבים ולאנשי עיריית אשקלון.