הבוקר: נמשכים החיפושים אחר האחים שטבעו בחוף באשקלון

יממה לאחר שנמצאה גופת אחד האחים שטבעו בחוף הים באשקלון, ישובו כוחות השיטור הימי לחיפושים אחר שני האחים הנותרים. ההערכה היא כי אפסו הסיכויים למציאתם בחיים במשטרה מחפשים כעת אחר גופותיהם. אתמול הביע אביהם תקווה כי על אף הזמן שחלף - יימצאו בחיים

החיפושים אחר גופות שני האחים יימשכו גם (היחידה האווירית ושוקי אמזלג, חטיבת דובר המשטרה)

שלושה ימים לאחר שנכנסו לים, ייפתחו מחדש החיפושים אחר שלושת האחים שטבעו סמוך לחוף דלילה באשקלון. לאחר שאמש דווח כי אותרה גופתו של אחד האחים, כוחות השיטור הימי ימשיכו בחיפושים אחר שני אחיו הנוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במקביל טוענים אנשי השיטור הימי כי הנחת העבודה היא שגם שני אחיו של סולימאן סראעייה, בן 19 מן הפזורה הבדואית שגופתו נמצאה אמש - אינם בין החיים. על אף הערכות אלו, אתמול הבהיר אביהם של השלושה, חסן סראעייה, כי הוא אינו מאבד תקווה. "יש לי אמונה שהילדים שלי ייצאו בחיים. אמרתי לשוטרים ולצוללנים שמחפשים אותם שהם מתחת לסלעים", הסביר האב.

בעקבות הערכת המשטרה, תושבי הפזורה מקווים כעת ששתי הגופות הנוספות יימצאו כדי שיוכלו לקבור את שלושת האחים ביחד. מנהיג השבט, השייח' סלמן סרעיה, הודה לצוותי החיפוש, ובהם לשוטרי תחנת אשקלון ומרחב לכיש, לצוללנים, למתנדבים ולאנשי עיריית אשקלון.