קרובי האחים שנעלמו: "מחכים לנס"

בקרב כוחות ההצלה גוברות ההערכות כי אפסו הסיכויים למצוא בחיים מי משלושת האחים שנכנסו לים במקום אסור לרחצה באשקלון. הבוקר, עם אור ראשון, חודשו החיפושים. " אחד מהם נכנס למים והחל לטבוע ואחיו רצו לעזור לו", אמר אחד מבני משפחתם בדאגה, והוסיף: "אף אחד מהם לא יודע לשחות"

החל משעות הבוקר אתמול החלו לזרום לחוף דלילה באשקלון כוחות משטרה והצלה גדולים. חפ"ק מיוחד הוקם על החוף, צוללנים סרקו את הים ומלמעלה ריחפו מסוק ומצלמה מיוחדת, אך כל זה ללא הועיל - אין זכר לשלושת האחים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אחד מהם ניסה להיכנס לים והתחיל לטבוע", סיפר עיסמי איברהים, קרובם של האחים, והוסיף בדאגה: "אחיו חשו לעזרתו ולצערי גם הם לא כל כך יודעים לשחות. אולי יהיה נס. כך אנחנו מקווים".

"אחד מהם טבע - אחיו ניסו לעזור לו" (חדשות 2)

השלושה נכנסו למים למרות אזהרה מפורשת כי המקום אסורה לרחצה מחשש למערבולות. "הים עדיין סוער והראות קשה", אמר מפקד משטרת אשקלון, סגן-ניצב חיים בובליל.

בקרב שירותי ההצלה הסברה היא שהסיכוי למצוא מישהו מהאחים בחיים שואף לאפס, אך במשפחה עדיין מחזיקים אצבעות. "אנחנו סומכים על כוחות ההצלה שיעשו את העבודה", אמר אחד מקרוביהם של הילדים. אמש, עם רדת החשיכה, שוב הופסקו החיפושים וככל שהזמן עובר, כך פוחתים הסיכויים הנמוכים גם כך למצוא מישהו מהאחים בחיים.