צפו: החג של יחידת האופנועים

שוטרי משטרת התנועה נפרסו היום בכל צירי התנועה הראשיים, כדי למנוע עד כמה שניתן עומסי תנועה ותאונות דרכים, כמו אלו שראינו אתמול. אחד מאותם צירי תנועה הוא כביש ואדי ערה, שבימי חג עמוס במיוחד. התלווינו ליחידת האופנועים של משטרת התנועה

בניגוד לפקקים שהורגלנו אליהם בכביש ואדי ערה בימי חג וחול המועד, התנועה היום בציר העמוס זרמה כמעט כרגיל. כבר בשעות הבוקר נכנסו לפעולה שוטרי יחידת האופנועים של משטרת התנועה הארצית, תפעלו את מערכת בקרת הרמזורים והפגינו נוכחות כדי למנוע תאונות דרכים כמו אלה שהתרחשו אתמול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כביש ואדי ערה נחשב לאחד הכבישים הבעייתיים ביותר בצפון. השוטרים מנסים להבטיח שהתנועה תזרום כסדרה, ובין היתר גם עוצרים נהגים עבריינים. אחד מאותם עבריינים הוא נהג טרקטורון, שנתפס כשהוא נוסע בכביש ראשי בניגוד לחוק וגורם לעומס תנועה מיותר.

יחידת האופנועים בפעולה בכביש ערה (חדשות 2)
"אנחנו מתמקדים בעיקר בסיוע לאזרח, וגם במתן שירות לנהגים שנתקעו", מספר רס"ל אבי עמאר, סייר אופנוע במשטרת התנועה הארצית. "העבירות הקשות שראינו היום הן עבירות של בריונות", הוא מסביר. "מדובר בנהגים שלא סבלניים בפקקים, שנוסעים בין רכבים, שנוסעים בשוליים".

גם בימי החג הנותרים ימשיכו שוטרי משטרת ישראל להפגין כאן נוכחות, כדי להבטיח שהתנועה תמשיך לזרום והמבלים בצפון ישובו הביתה בשלום.