הרצח בפתח תקווה: "בת ה-14 עוד לא מבינה מה קורה איתה"

יממה לאחר הרצח שאירע אמש בפתח תקווה – בו ירה גבר ככל הנראה באשתו לעיניה של בתם הקטינה – קרובי המשפחה עדיין המומים ובעיקר דואגים לשלומה של הבת. "הבת עוד לא מבינה מה קורה איתה", סיפר דודה של הנרצחת, "כולנו עוטפים אותה, כולנו סביבה"

דודה של האישה שנרצחה אמש בפתח תקווה על ידי בעלה לעיני בתם סיפר הערב על תחושותיה הקשות של בת ה-14 שהייתה עדה למקרה. "אני חושב שהבת עדיין בחלום", סיפר הדוד בריאיון לחדשות 2. "היא עוד לא מבינה מה קורה איתה, כי כולנו עוטפים אותה, כולנו סביבה. אני מאמין שאחרי החג אנחנו נתחיל להבין את המצב ומה קורה איתה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לדבריו, לבני המשפחה לא היה שום מידע או חשדות שהיו אמורים להעיד על מערכת יחסים עכורה בין בני הזוג. "הכל התנהל על מי מנוחות", הוא סיפר. "הנרצחת אף פעם לא התלוננה ולא שידרה לחץ או מצוקה כתוצאה מאיומים כלשהם". הוא אף הוסיף והתייחס גם לחשוד ברצח שמעצרו הוארך היום בתשעה ימים: "אנחנו מכירים את הבעל שנים רבות. לא עלה בדעתנו, ולא ראינו שום סימנים כאלה".

"אני חושב שהיא הייתה חלומו של כל גבר", תיאר הדוד את אחייניתו המנוחה. "גם יפה, גם נאה, גם משכילה, בעשר אצבעות מגדלת שלושה ילדים לתפארת, תומכת באחים שלה, סיימה תואר ראשון ושני, התקדמה בעבודה, היו לה גם שאיפות להמשיך שם הלאה, והן נגדעו".