טרגדיה בחול המועד: הטרקטורון התהפך, בן 13 נפצע קשה מאוד

נער שנסע הערב על טרקטורון בחולות יבנה עם קרוב משפחתו נפצע קשה מאוד כשכלי הרכב התהפך. בני משפחה חילצו אותו והוא פונה במסוק לביה"ח עם פגיעת ראש קשה. מבדיקה ראשונית עולה שהשניים נסעו בטרקטורון כחלק מצילומי קליפ בר מצווה, ושהנער כנראה לא חבש קסדה. אביו ראה את התאונה

טרקטורון. ארכיון (ליאור אלטמן, דוברות מד"א)

הבילוי המשפחתי של חול המועד הסתיים בפציעה קשה. נער בן 13 נפצע הערב באורח קשה מאוד לאחר שהטרקטורון עליו נסע יחד עם קרוב משפחתו, כבן 20, התהפך בחולות יבנה. השניים היו באמצע צילומי קליפ לבר המצווה של הנער, כשאירעה התאונה. מחקירה ראשונית של האירוע עולה שהאח המבוגר ככל הנראה נהג בטרקטורון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר שהטרקטורון התהפך, בן ה-13 נלכד תחתיו ובני המשפחה שהיו במקום חילצו אותו והזעיקו את כוחות מגן דוד אדום. הצוותים שהגיעו למקום העניקו לו טיפול דחוף, ופינו אותו כשהוא מורדם ומונשם במסוק - לבית החולים תל השומר. הנער סובל מפגיעת ראש חמורה, מה שמעלה את החשד שהוא לא חבש קסדה בעת הרכיבה על הטרקטורון.

נהג הטרקטורון ניסה ככל הנראה להימלט לאחר ההתהפכות, אך השוטרים איתרו אותו והביאו אותו לחקירה. במקום היה גם צלם מקצועי שתיעד את האירוע - כמו גם אביו של הנער, שראה כיצד הוא נפצע לנגד עיניו.

תאונות קשות היום ברחבי הארץ. אישה נהרגה ו-6 בני אדם נפצעו בתאונה שהתרחשה בין שלושה כלי רכב בכביש 40 בדרום, ליד צומת הנגב. אישה נוספת נהרגה שעות לאחר מכן באותו הכביש. בנצרת נהרג נהג רכב פרטי בהתנגשות עם רכב אחר, ולפנות בוקר נהרג נער בן 17 מעוספיה לאחר שנפצע אנושות בתאונה שבה התנגשה מכונית בעמוד חשמל.

בתאונה סמוך לצומת הנגב היו מעורבים שלושה כלי רכב, שהתנגשו ביניהם. אישה אחת נהרגה ו-6 בני אדם נפצעו. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה קבעו את מותה של האישה והעניקו טיפול לשלושה פצועים שנפגעו קשה. שלושה ילדים נפצעו קל.

תאונות ברחבי הארץ, הבוקר (דוברות והצלה גוש דן)

בתאונה נוספת באותו כביש פגעה משאית ברכב פרטי סמוך לצומת אבן שמואל. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה באישה בשנות ה-50 לחייה, לבסוף לא נותר להם אלא לקבוע את מותה.

בתאונה בצפון, שהתרחשה בצומת המוסכים הסמוך לנצרת התנגש נהג רכב פרטי כבן 40 ברכב מסחרי ולאחר מכן התנגש בעמוד. הוא נהרג במקום ונוסעת שישבה לצדו פונתה במצב בינוני עם פגיעת ראש לבית החולים האיטלקי בעיר.

תאונה קשה נוספת בכביש 40 (דוברות הצלה גוש דן)

לפנות בוקר נהרג נער בן 17 מעוספיה, לאחר שנפצע אנושות בתאונת דרכים בה היה מעורב באזור הכניסה לדליית אל כרמל. הוא פונה יחד עם שני צעירים נוספים - בהם גם נהג הרכב, שנפצעו קל, לבית החולים רמב"ם בחיפה. מחקירה ראשונית עולה, כי התאונה נגרמה כתוצאה מאבדן שליטה על הרכב שהתנגש בעמוד חשמל.

בתאונה נוספת שאירעה סמוך לשעה 14:00 בתל אביב התנגשו שני אוטובוסים בדרך נמיר פינת רחוב אינשטיין. פרמדיקים של מד"א העניקו טיפול ל-17 בני אדם שנפגעו קל.