הצעיר שטבע בנהר הירדן נמצא ללא רוח חיים

סמוך לשעה 19:00 מצאו צוללנים של יחידת החילוץ גולן מצאו את הצעיר כבן 20 שטבע בנהר הירדן כשהוא ללא רוח חיים. "עוברי אורח ניסו לחלץ אותו ללא הצלחה", סיפרו מוקדם יותר. הוא קפץ מגשר אריק בצהריים ואז נעלם

החיפושים בנהר הירדן, היום (איציק ברק)

טרגדיה בצפון: לאחר מספר שעות של חיפושים, סמוך לשעה 19:00 מצאו צוללנים של יחידת החילוץ גולן ושל משטרת ישראל את הצעיר בן ה-20 שטבע במי נהר הירדן כשהוא ללא רוח חיים. הגבר, שנראה קופץ למים בצהריים מגשר אריק שעל יד שפך הירדן לכנרת, טבע ומאז נעלמו עקבותיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיטור הימי וביחידת החילוץ גולן ביצעו סריקות באזור באמצעות צוללנים. טרם ידועים פרטים בנוגע לזהותו ומקום מגוריו של הצעיר.

דובר יחידת החילוץ גולן, איציק ברק, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "הצעיר שחה דקה או שתיים, ואז מטיילים שהיו על גדת הירדן ראו שהוא במצוקה, והוא התחיל לטבוע. בחור אחד קפץ אליו, אבל לא הצליח לחלץ אותו, והצעיר פשוט נעלם מתחת למים". עוד מסר ברק כי הצעיר לא נכנס למים באזור עם זרימה גבוהה במיוחד.

מוקדם יותר היום, נפצע זיו צשאו, בן 25 מנשר, באורח קשה לאחר שהתהפך עם טרקטורון בשטח חקלאי סמוך לכביש 70, באזור חיפה. הוא פונה לבית החולים רמב"ם, שם נפטר הערב מפצעיו. במשטרה החלו בחקירת נסיבות התאונה.