באה לעודד: כשלינה פגשה את לנקרי

לאחר שתמך בה לאורך כל העונה, זכה ראש עיריית עכו הפצוע שמעון לנקרי לביקורה של הזוכה הגדולה ב"דה ווייס", לינה מחול, תושבת העיר שהגיעה לדרוש בשלומו בבית החולים בנהריה. בינתיים, מצבו של לנקרי ממשיך להשתפר

לנקרי, מחול ומנהל המרכז הרפואי ד"ר ברהום (המרכז הרפואי לגליל המערבי נהריה)

גם במהלך חג הפסח, שהה ראש עיריית עכו שמעון לנקרי במחלקה לטיפול נמרץ במרכז הרפואי לגליל המערבי בנהריה. מי שפקדה את מיטתו בין המבקרים הרבים הייתה לינה מחול, זוכת העונה השנייה של תכנית הטלוויזיה "דה ווייס" ותושבת העיר, שבאה להודות ללנקרי על התמיכה בה, כשהיא מלווה במנהל המרכז הרפואי, ד"ר מסעד ברהום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

במצבו הרפואי של לנקרי חל שיפור נוסף והוא מוגדר כעת קל עד בינוני ויציב. הוא צפוי להמשיך ולקבל טיפול רפואי במחלקה גם בימים הקרובים. במהלך אישפוזו בבית החולים החמיץ לנקרי את גמר התכנית בו זכתה לינה, זאת לאחר שבמהלך כל העונה הוא יצא בקריאה לתושבי העיר לתמוך בה ולהצביע לה במסרונים.

כשבועיים לפני הירי - לנקרי התלונן במשטרה על איומים

רכבו של לנקרי לאחר הירי (חדשות 2)
ראש העירייה נפצע כשגבר רעול פנים ירה בסוף השבוע שעבר בראשו בעת שלנקרי נהג ברכבו. לנקרי, שהתלונן לפני כשבועיים במשטרה על איומים, הובהל לבית החולים בנהריה במצב בינוני וכשהוא בהכרה. הירי בוצע בלילה שבין חמישי לשישי, כשראש העירייה חזר מביקור זוג ידידים בכפר יאסיף שבצפון. סמוך לשעה 01:00 בלילה נכנס לרכבו בדרכו חזרה לעכו, אלא ששתי דקות בלבד לאחר שהחל לנסוע בזמן שעצר ברמזור באזור צומת מכר, הגיח משמאלו אלמוני רעול פנים שדרך את נשקו והחל לירות לעברו.

כדור אחד חדר דרך החלון ופגע בלנקרי באזור החזה. היורה נמלט מהמקום ולנקרי ההמום, שנותר בהכרה, מיהר להזעיק למקום את זוג החברים אותם ביקר זמן קצר לפני כן. חבריו מיהרו להזעיק אמבולנס והזעיקו את המשטרה.

שמעון לנקרי. ארכיון (חדשות 2)
כעבור זמן קצר אותר רכבו של לנקרי על ידי ניידות משטרה שהגיעו לאזור והחלו בסריקות אחר היורה הנמלט ולנקרי עצמו פונה על ידי אמבולנס לבית החולים בנהריה כשהוא חיוור, חלש ומבוהל - זאת לאחר שקיבל טיפול ראשוני במקום האירוע.