צעירה נהרגה בהתנגשות חזיתית עם מערבל בטון: "מחזה מזעזע"

נהגה ברכב פרטי בכביש 79 בצפון ומסיבה לא ברורה סטתה מהנתיב והתנגשה במשאית. מערבל הבטון גרר את הרכב הפרטי למרחק של כ-40 מטר עד שנעצר במעקה הבטיחות. "היא כנראה נסעה במהירות גבוהה, ניסיתי להימנע מפגיעה", סיפר הנהג לחדשות 2 באינטרנט. "לא האמנתי כשראיתי מה קרה"

"הרכב הפרטי נמחץ לגמרי" (חדשות 2)

תאונה קשה בצפון: צעירה בת 27 נהרגה הבוקר בהתנגשות בין רכב פרטי למערבל בטון בכביש 79, בקטע שבין ציפורי למושב הסוללים. מדובר בכביש שבו אין חומת הפרדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מתחקור ראשוני של בוחני התנועה במחוז צפון עולה, כי רכב פרטי מסוג מזדה שנסע מכיוון נצרת לכיוון שפרעם סטה מנתיב נסיעתו מסיבה שעדיין לא ברורה והתנגש חזיתית במערבל בטון שהגיע ממול. מערבל הבטון מחץ את הרכב הפרטי וגרר אותו למרחק של כ-40 מטר - עד שנעצר במעקה הבטיחות בצד הדרך. כוחות כיבוי והצלה חילצו את גופתה של האישה, תושבת אחד הכפרים בצפון, שנהרגה במקום. צוות מד"א קבע את מותה של הצעירה, שבועיים לאחר שהתראסה לבן זוגה.

חלקי המכונית התפזרו לאורך עשרות מטרים

"לא היה לה כל סיכוי" (חדשות 2)
גורם במשטרה שהגיע לזירה אמר: "מדובר בתאונה מחרידה, לא נשאר כלום מהרכב הפרטי שנמחץ מתחת לגלגלי המערבל. חלקים של הרכב מפוזרים לאורך הכביש במרחק עשרות מטרים מאיפה שנעצר המערבל".

נהג מערבל הבטון, שתושאל במקום על ידי המשטרה, אמר לחדשות 2 באינטרנט: "היא כנראה נסעה במהירות גבוהה, ניסיתי להימנע מפגיעה, בה אבל היא התנגשה בי. כשראיתי שהיא סוטה לכיווני ניסית לפנות לשוליים, אבל מעקה הבטיחות עצר אותי. כשירדתי וראיתי מה שקרה לא האמנתי. זה היה מזעזע".