מכתב לנתניהו על בר רפאלי: "לא שקר החן אבל הבל היופי"

ח"כ אלעזר שטרן (התנועה) שיגר מכתב לראש הממשלה נתניהו בו הוא קובל על בחירתה של הדוגמנית בר רפאלי, שלא שירתה בצה"ל, בתשדיר משרד החוץ שמייצג את ישראל. "בחירת משתמטים כמייצגים את המדינה תורמות ללגיטימיות של אי הנשיאה בנטל", הבהיר

סערת קמפיין משרד החוץ בכיכובה של בר רפאלי ממשיך לעורר גלים - הפעם מצדו של ר' אכ"א לשעבר, חבר הכנסת מטעם התנועה אלעזר שטרן. היום הוא שיגר מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו בו הוא קובל על בחירתה לתשדיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"רפאלי אינה מייצגת את דמותה של ישראל הצעירה", כתב ח"כ שטרן. "בחירת משתמטים כמייצגים את המדינה, גם אם למטרות קריירה, תורמות ללגיטימיות של אי הנשיאה בנטל מסיבות שונות. רפאלי ושכמותה פורצים את הדרך ומייפים אותה עבור מי שמבקש לנטוש את האלונקה ולא לשאת בנטל. האחת תעשה זאת בחסות יופייה שלכאורה תורם למדינה והאחר יבקש לקנות שירותו תמורת ממון רב שיכניס לקופתה של המדינה".

עם זאת, הוא ציין כי הוא אינו חושב שיש לרדוף את בר רפאלי עד סוף ימיה. "אני פונה ומבקש לבטל כל פעולה שבה בר רפאלי מייצגת באופן רשמי את מדינת ישראל", סיכם.

לאחר היוודע השתתפותה של רפאלי בקמפיין, שיגר דובר צה"ל, תא"ל יואב (פולי) מרדכי מכתב זועם למשרד החוץ בבקשה לבטל אותו. שם, לא השתכנעו ותקפו אותו על התערבותו.

הדוגמנית הגיבה בשבוע שעבר להאשמות במהלך אירוע התרמה של חברת אופנה אותה היא מייצגת, ושם היא אמרה כי היא רגילה לביקורת שמעשיה גוררים, אך הסבירה שהיא מקבלת אותה. "לפעמים יש אנשים שיש להם איזה אנרגיה שלילית, אבל הם צריכים לישון עם עצמם בלילה", אמרה. "אני ישנה מעולה".