אחרי ביקור אובמה: באגף התנועה של המשטרה נערכים לפסח

אין רגע דל: לאחר שנאלצו לחסום את כביש מספר 1 פעמיים בעקבות ביקור נשיא ארצות הברית בישראל, שוטרי אגף התנועה במשטרה נערכים כעת למבצע מורכב לא פחות - ליל הסדר וחג הפסח. מאות שוטרים ייפרשו בכבישי הארץ במהלך ימי החג

פקקי תנועה, ארכיון (אור גלזר)

יממה לאחר שנשיא ארצות הברית סיים את ביקורו בישראל ועם סיום מבצע "ברית עמים" - שוטרי אגף התנועה במשטרה נערכים לקראת המבצע הבא - פקקי התנועה שיילוו את ליל הסדר וימי חול המועד של חג הפסח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרי התנועה, שהשבוע זכו לחשיפה משמעותית בעקבות חסימות הכבישים הרבות שליוו את ביקור אובמה בארץ, הונחו על ידי ראש אגף התנועה במשטרה, ניצב ברונו שטיין, להעמיד לרשות הנהגים כל סיוע לו יזדקקו לצד הנחיות להגברת האכיפה כנגד נהגים עבריינים בכביש.

חמ"ל המשטרה במהלך הביקור (גלעד שלמור)

לקראת החג הקרב ובא נערכים מאות שוטרים ומתנדבים משלושת הזרועות המבצעיות של אגף התנועה ביניהן משטרת התנועה הארצית, סיירת האופנועים וכן היחידה המרכזית. עיקר עבודתם של השוטרים תתמקד בהכוונת ציבור הנהגים, ויסות התנועה ובהתרכזות במקומות בילוי ובכבישים המוגדרים "אדומים", בהם מתרחשות תאונות דרכים רבות.

במשטרת התנועה מבקשים מציבור הנהגים להקדים את יציאתם בערב החג על מנת להימנע מהעומס הצפוי בצירי התנועה. כמו כן מזהירים באגף התנועה מפני עבירות תנועה ונהיגה תחת השפעת אלכוהול במהלך ימי החג. ציבור הנהגים מתבקש להישמע להוראות השוטרים והמתנדבים שיהיו פרושים ברחבי הארץ במהלך החג.