רפאלי משיבה אש לדובר צה"ל: "ישנה מעולה בלילה"

הדוגמנית המצליחה בר רפאלי מגיבה היום לראשונה לניסיון של דובר צה"ל לגרום להדחתה מקמפיין של משרד ההסברה בשל אי שירותה בצה"ל. "יש תמיד ביקורת ורעש שלילי, אני מקבלת את זה", אמרה היום במהלך אירוע התרמה. הפרטים המלאים - הערב במהדורה המרכזית

בתחילת השבוע פורסם שדובר צה"ל פנה למשרד החוץ וקבל על כך שהדוגמנית בר רפאלי מופיעה בסרטון כחלק מקמפיין הסברה לישראל - זאת חרף אי שירותה בצה"ל. היום עונה הדוגמנית להאשמות ומבהירה כי היא עדיין מקווה שהסרטון יופץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את הדברים אמרה רפאלי במהלך אירוע התרמה של חברת אופנה אותה היא מייצגת. לדבריה, היא רגילה לביקורת שמעשיה גוררים, אך הסבירה שהיא מקבלת אותה. "לפעמים יש אנשים שיש להם איזה אנרגיה שלילית, אבל הם צריכים לישון עם עצמם בלילה, אני ישנה מעולה", הדגישה רפאלי.

במהלך האירוע שהתקיים היום בין רשת האופנה לקרן לידידות בראשות הרב יחיאל אקשטיין, הוענקו כרטיסים לרכישת ביגוד ל-20,000 ילדי מועדוניות רווחה מרחבי הארץ. רפאלי חילקה לילדים את הכרטיסים בשווי של 300 שקלים כל אחד איתם יוכלו לרכוש פרטי לבוש לקראת החג.

כשנשאלה רפאלי מה היא מאחלת לדובר צה"ל, תא"ל פולי מרדכי, לכבוד הפסח? השיבה בקצרה: "שיהיה לו חג שמח". הפרטים המלאים אודות ה"סכסכוך" המתוקשר בין הדוגמנית המצליחה לדובר צה"ל - הערב במהדורה המרכזית.

מדובר צה"ל נמסר בתחילת השבוע בתגובה לטענות על כך שניסו להשפיע על הפצת הסרטון כי "צה"ל רואה בחובת הגיוס ערך עליון ופועל במגוון דרכים לחיזוק ערך השירות בצה"ל. לא נתייחס לתוכן שיח פנימי".