שיא ישראלי חדש בהפלת אבני דומינו

ניסים לופז ויוגב לוי, שני סטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון, עיצבו במשך יומיים שלמים יותר מ-50 אלף אבני דומינו בצורת ההגדה של פסח - ותיעדו את הפלתם. כך זה נראה

שיא ישראלי חדש - הפעם בהפלת אבני דומינו: שני סטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון בנגב הצליחו להפיל היום במכה אחת לא פחות מ-50 אלף אבני דומינו שעוצבו, במיוחד לקראת פסח - בצורת ההגדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לסטודנטים ניסים לופז ויוגב לוי לקח להציב את האבנים 48 שעות - בלי שאף אחת מהן תיפול. "מדי שנה השניים הללו עושים משהו מדהים", אמר אלי דגני, מנהל השיווק של חברת "קודקוד", המשווקת את המשחק, שגם סייע בהובלת הפרויקט.

"מדי פעם הם שוברים שיאים", הוסיף, ואמר כי "גם הרעיון של פסח עם הפירמידות הוא בבחינת מה שנקרא 'חציית ים סוף', ולבצע את זה עם אבני דומינו זה דבר מרהיב".

"שוברים שיאים" (חדשות 2)

לדבריו, הרעיון נולד במוחם של שני הסטודנטים בשיתוף עם אוניברסיטת בן גוריון, בעת שהשניים חיפשו נושא לקראת החג. "כך גם עלה הרעיון של לשבור שיא", אמר בגאווה דגני. "זו הפעם הראשונה שמשתמשים בישראל בכל כך הרבה אבני דומינו - מעל 50 אלף יחידות". עוד אמר, כי הפרויקט התבצע במספר מקטעים, "כשבכל מקטע היה נושא אחר. הכל היה מאוד מרהיב, אותנטי ורלוונטי".