על אף החום הכבד, מרתון תל אביב יצא לדרך

השרב הכבד השורר באזור אילץ את מארגני המרוץ לבצע כמה שינויים ארגוניים. ולמרות זאת, אלפי חובבי ריצה התייצבו בשעות הבוקר המוקדמות על קו הזינוק במרתון תל אביב. שיבושי תנועה רבים צפויים בעיר בעקבות חסימתם של מספר צירים מרכזיים לתנועת כלי רכב בשל המרוץ

המרתון יתקיים למרות השרב, ארכיון (חדשות 2)

תנאי מזג האוויר הקשים נתנו אותותיהם והעיבו על השמחה במרתון תל אביב. ארבעה בני אדם נפגעו קשה לאחר שהתייבשו במהלך הריצה. צוותי מד"א שנערכו בסביבת המרוץ מעניקים טיפול רפואי לנפגעים לאחר שהורדמו והונשמו כתוצאה מהפגיעות מהן הם סובלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

למרות תנאי השרב המורגשים באזורים שונים ברחבי הארץ, אלפי ספורטאים לוקחים חלק במרתון תל אביב המתקיים בשעות אלו ברחבי העיר. בשל תנאי מזג האוויר נאלצו מארגני המרוץ לדחות את המקצה המרכזי - 42 ק"מ, לשבוע הבא, אך הדבר לא מנע מאלפי חובבי הריצה להתייצב הבוקר על קו הזינוק למקצים הקצרים יותר.

המשטרה וכוחות מד"א נערכים לאירוע במתכונת מוגברת עקב החום הכבד שצפוי לשרור עד לשעות הערב. אך מה שבאמת מעניין ולא רק את הרצים היא רשימת הכבישים הרבים שנסגרו ברחבי העיר לכבוד האירוע. כבר בשעה 05:00 נחסמו לסירוגין הרחובות בהם מתקיים המסלול ואף נאסרה בהם חניית כלי רכב. לטובת הנהגים שבינינו, הנה רשימת הרחובות המלאה שנסגרו לתנועת כלי רכב עד לשעה 10:00.

עומסי תנועה צפויים בעקבות המרתון, ארכיון (אור גלזר)

בצפון:
שד' רוקח, רח' אבן גבירול, רח' התערוכה, נמל תל אביב.

במערב:
רח' הירקון, רח' דיזינגוף, טיילת הרברט סמואל, רח' גולדמן

במרכז:
רח' אלנבי, שד' רוטשילד, רח' תרס"ט, שד' בן צבי, רח' דיזינגוף, רח' מרמורק, רח' החשמונאים, דרך מנחם בגין ורח' קפלן.

בדרום:
שד' ירושלים, רח' הרצל, רח' אליפלט

כמו כן נחסמו לתנועת כלי רכב כל הרחובות הגובלים ברחובות אלה והרחובות החוצים אותם. בשל המירוץ ייתכן ויחולו גם שינויים בקווי התחבורה הציבורית. פרטים מלאים אפשר לברר במוקדי שירות הלקוחות של החברות. אגד - 03-6398888, דן - 03-6394444