מבנה קרס בנחלת בנימין בת"א; אין נפגעים

שתי מרפסות קרסו היום בצהריים במבנה בנחלת בנימין בתל אביב לאחר שפיצוץ אירע במקום, ככל הנראה כתוצאה מדליפת גז. כוחות הצלה רבים הוזעקו למקום אך למרבה המזל אין נפגעים

זירת הקריסה, נחלת בנימין (דוברות זק"א)

אסון גדול נמנע היום בלב תל אביב כששתי מרפסות בבניין בן שלוש קומות ברחוב נחלת בנימין קרסה והותירה את המבנה עירום - למרבה המזל לא היו נפגעים במקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אזרחים רבים דיווחו מוקדם יותר על פיצוץ שנשמע ברחוב, מהערכה ראשונית עולה כי מדובר בפיצוץ שנגרם כתוצאה מדליפת גז של המבנה.

למקום הוקצפו כוחות כיבוי אש וצוותי מד"א שסרקו את האזור וחיפשו אחר נפגעים. כמו כן הגיע לזירה מהנדס העיר על מנת לבחון את המבנה שקרס.

למרבה המזל - אין נפגעים (דוברות המשטרה)
אחד מעוברי האורח שהגיעו למקום, קבלן שיפוצים בעיסוקו, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט על הרגעים שלאחר הקריסה. "המשרד שלי קרוב למקום, שמעתי את הרעש הגדול, אחריו הסירנות ומיהרתי למקום", הוא שחזר. "הבניין הזה כולו מלא סדקים ואני חושש שיש פה מבנים רבים במצב הזה, כאן במזל קרסו רק המרפסות".

למרבה הצער התופעה של פיצוץ כתוצאה מדליפת גז מוכרת היטב. לפני פחות משנתיים החריד פיצוץ עז בניין בנתניה וגרם למותם של ארבעה בני אדם ולנזק עצום. שעות לפני האירוע דיווחו תושבי המבנה כי התלוננו על ריח חריף במקום. לאחרונה התלוננו אחדים מהם שלא זכו לטיפול ראוי מרשויות המדינה - חלקם נשארו גם היום ללא קורת גג ראויה.