אישה נספתה בשריפה בבניין מגורים בלוד

אסון בלוד: אישה כבת 45 נהרגה לאחר ששריפה פרצה בדירתה ברחוב ארלוזורוב בעיר. צוותי מד"א שהגיעו למקום האירוע מצאו אותה ללא רוח חיים ונאלצו לקבוע את מותה. שתי נשים נפגעו קל משאיפת עשן ופציעה ברגל. נסיבות פריצת הדליקה נבדקות

שריפה בבניין מגורים. ארכיון (כבאות והצלה גבעתיים)

אסון בבניין המגורים: בשריפה שפרצה בקומה הראשונה של בניין בן שלוש קומות ברחוב ארלוזורוב בלוד, נספתה אישה כבת 45.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום התפרצות הדליקה, מצאו בזירה אישה ללא רוח חיים. לאחר שהעניקו לה טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע וניסו להחיותה, נאלצו לקבוע את מותה.

מידן בן יואש, פרמדיק מד"א המתגורר בבניין הסמוך לזירת האירוע, היה הראשון להגיע למקום ופעל לחלץ את האישה ולהעניק לה את הטיפול הראשוני. "סמוך לשעה 4:30 לפנות בוקר שמעתי רעשים של שריפה, מיהרתי לקום, פתחתי את החלון והבחנתי בלהבות שעלו מחלון הקומה הראשונה של הבניין הסמוך אליי", סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"תוך כדי שהתלבשתי כדי למהר לצאת ולהגיע לזירה, הכנתי את ציוד ההצלה והזעקתי את מד"א ואת כוחות הכיבוי. כשהגעתילבניין, שלושה בני משפחה היו כבר מחוץ לבית והתחלתי בפינוי של שכנים מהקומות העליונות", סיפר בן יואש. "כוחות נוספים של מד"א שהגיעו למקום בתוך דקות איתרו בדירה אישה כבת 45, מוטלת ללא רוח חיים", הוסיף.

שתי צעירות פונו מזירת האירוע במצב קל, כשאחת מהן סובלת משאיפת עשן והאחרת מפציעה ברגלה, לאחר שנמלטה במהירות מהדירה, שנשרפה כליל. בשלב זה לא ברור מה גרם לדליקה שהביאה לתוצאות הקשות.