נעם תיעד טיסה - רק לפני שבועיים

סא"ל נעם רון, שנהרג הלילה בהתרסקות מסוקו סמוך לקיבוץ רבדים אהב לטוס. במשפחתו מספרים שהוא פחד תמיד מהרגע בו ייאלץ להפסיק לשרת. עדות נוספת לאהבה העזה שהייתה לו לטיסה היא תיעוד אחרון שהוא הספיק לצלם. גאה ומחויך הוא צילם עצמו במה שהפכה להיות אחת מטיסותיו האחרון, רק לפני שבועיים, כדי להראות למשפחה בבית

לפני שבועיים זה היה עוד סרטון חביב שמציג את סא"ל במיל' נעם רון שנהרג בלילה בתאונת המסוק, עושה את אחד הדברים שהוא הכי אהב לעשות - לטוס. היום, לאחר שנהרג בהתרסקות מסוק חיל האוויר הלילה, יחד עם רס"ן במיל' ארז פלסקר, הפכו הצילומים האלה, של רון במסוקו וכשהוא מתעד את מה שרואות עיניו, זה כבר זיכרון מצמרר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אז זו הייתה עוד טיסה שגרתית, אבל היום היא כבר הפכה לאחת הגיחות האוויריות האחרונות של רון. במקור, הוא צילם את הסרטון הזה כדי להציגו בגאווה לבני משפחתו ומכריו. הוא ככל הנראה הספיק לעשות את זה, כשאף אחד לא חשב על המשמעות המצררת שעשויה להיות לסרטון הזה יום אחד.

נעם רון, בן 49, התגורר ביישוב אורנית יחד עם אשתו, אלה, ושלושת בנותיו. הגדולה בהן משרתת כקצינה בצה"ל, והצעירה בהן נקראת על שמו של אחיו, אייל, טייס מסוקים גם הוא, שנהרג בזמן טיול סנפלינג למדבר יהודה, לפני 16 שנים.

מפקד חיל האוויר האלוף אמיר אשל הגיע הערב לבקר בבית משפחת רון באורנית, מלווה במפקד בסיס פלמ"חים. מחר בשעה 16:00, ייטמן רון בבית העלמין במורשה, לצד אחיו אייל.