צופה בסטנד-אפ טוען: "הושפלתי"

לא כך הייתה אמורה הופעתו של הקומיקאי גדי וילצ'רסקי (עידן מור) להסתיים: רוני כהן, תושב עכו שהגיע לאירוע, נאלץ להגיש תלונה בסופו בשל מה שהוא מכנה "יחס משפיל" מצידו של אמן הבמה. "הרגשתי שהוא דרך לי על הלב". וילצ'רסקי: "הוא עשה פרובוקציה - ולכן לא אתנצל"

אותו זה לא הצחיק: חובבי סטנדאפ מכירים את זה היטב - הבדרן מתבדח, בדרך כלל, על חשבון יושבי השורות הראשונות. אך בסוף השבוע, מקרה שכזה הסתיים בקללות ובתלונה במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בסוף השבוע במהלך הופעת הסטנד-אפ של גדי וילצ'רסקי (שם הבמה של הקומיקאי עידן מור) בצפון הארץ. מתברר, כי במקום בדיחות - נשמעו רק קללות. המטרה: רוני כהן, סטודנט מעכו ואחד הצופים שישב בקהל, שמשום מה - צחק בקול רועם.

"הרגשתי שדורכים עליי". כהן (חדשות 2)

מתברר, כי לכהן היו השגות על הבדיחות שאותן השמיע וילצ'רסקי לגבי אלוהים - והוא החליט להגיב על הדברים במהלך הופעתו. "הרגשתי מושפל", אמר, "הרגשתי שדורכים לי על הלב ושאני פשוט לא שייך לשם". בסרטון המתעד את האירוע נראה כי וילצ'רסקי מצווה על כהן לקום ולעזוב את המקום. "יא מטומטם", קרא לעברו.

אחרי מטר הקללות, רוני עזב את ההופעה ומיהר להגיש תלונה בגין לשון הרע בתחנת משטרת עכו. בהמשך, כך הבטיח, תוגש גם תביעה אזרחית. מנגד, טען וילצ'רסקי כי "כהן עשה פרובוקציה וקיבל ממני תגובה אמיתית ובגלל זה אין לי על מה להתנצל". אך עוד לפני שבית המשפט יתערב, נדמה שעל הסגנון הבוטה אין ממש ויכוח וספק רב אם האמן שהיה על הבמה - גם יצחק אחרון.