צפו: ח"כ יואל רזבוזוב עושה שרירים

חבר הכנסת יואל רזבוזוב ממשיך להיאבק גם אחרי הבחירות לכנסת: במסגרת משחקי "אילת" קיים רזבוזוב קרב עם המדורג שלישי בעולם בג'ו ג'יטסו. התוצאה: תיקו ידידותי. "במטרה ליצור חברה בריאה וחזקה יותר, ספורט הוא הפתרון", אומר חבר הכנסת הטרי

לא מעט גבות הורמו כשיאיר לפיד החליט למקם את הג'ודוקא יואל רזבוזוב, עד לא מזמן חבר מועצת עיריית נתניה, במקום השמיני ברשימת יש עתיד לכנסת. לאחר ההשבעה, ח"כ רזבוזוב מראה שהביקורת לא עשתה עליו רושם והוא ממשיך להתאמן באומנויות הלחימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ח"כ רזבוזוב קיים קרב ראווה בטורניר מטעם התאחדות "אָיֵלֶת" המאגדת את ענפי הספורט שאינם אולימפיים, וביניהם מקצוע הג'ו ג'יטסו, במסגרתו נאבק רזבוזוב מול רועי פריינטה, המדורג שלישי בעולם בג'ו ג'יטסו. התוצאה בקרב: תיקו ידידותי. ג'ו ג'יטסו היא אומנות לחימה יפנית, המשלבת מטרה של הטלת היריב לרצפה וריתוקו כמו בג'ודו יחד עם מכות וחבטות באמצעות הגפיים, כמו בקראטה.

נלחם גם מחוץ לכנסת. ח"כ רזבוזוב (חדשות 2)
"המטרה היא ליצור חברה בריאה וחזקה יותר, וספורט, אולימפי או לא אולימפי, הוא הפתרון", אמר ח"כ רזבוזוב. "מה שרואים כאן, אלפים שעוסקים במגוון ענפי ספורט, זה הספורט האמיתי ". במהלך הקמפיין שקדם לבחירות לכנסת יש עתיד הציגה מצע מפורט בענייני ספורט, מצע שח"כ רזבוזוב לקח חלק בכתיבתו.