ילדים שטיילו בצפון מצאו את גופת הנעדר

שלושה ימים לאחר היעלמותו של תושב טמרה שבצפון, סוף עצוב לתעלומה: תלמידי כיתה ח' שהיו בטיול שנתי בנחל תבור נתקלו בגופתו צפה בבריכה במקום. אמו של אחד התלמידים: "לפי פניהם של הצעירים שנכנסו למים לראות במה מדובר, הבנו שמשהו לא בסדר". המשטרה מעריכה כי הנעדר מצא את מותו כשמעד במפל במקום

תלמידים גילו גופה בנחל (גלי שפס)

סוף עצוב לתעלומת הנעדר: תלמידי כיתה ח' מהמועצה האזורית גן רווה, שהיו במהלך טיול שנתי באזור הצפון, מצאו גופה במהלך סיור בנחל תבור. בדיקה של המשטרה העלתה כי מדובר בגופתו של תושב טמרה, שנעדר מביתו מזה שלושה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"התחלנו את המסלול בנחל תבור, שיש בו כרגע זרימה מאוד חלשה של מים", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט אורלין נציה, אמו של אחד התלמידים שהצטרפה לטיול על תקן הורה מלווה. נציה סיפרה כי בשעה שהתלמידים עברו בזה אחר זה במצוק צר מעל בריכה, הבחינו כמה מהם בחפץ צף במים. "זה נראה כמו סלע", סיפרה, "אבל אז הסלע החל לזוז ולהתקרב לעברנו".

לדבריה, מספר צעירים שישבו בחלק העליון של המפל החליטו לקחת יוזמה ולהיכנס למים כדי לבדוק במה מדובר. "לפי מראה הפנים שלהם אפשר היה לראות שמשהו לא בסדר", סיפרה. "הם נגעו בו ואז צעקו לנו 'תרחיקו את הילדים'". בשלב זה, סיפרה האם, הוחלט לזרז את הילדים במעלה המצוק על מנת להרחיקם מהמקום במהירות המרבית.

"לאורך המסלול לא הייתה קליטה סלולרית, אבל באחת הנקודות הצלחתי בכל זאת להתקשר למשטרה, שהגיעה בכוחות גדולים". לדברי נציה, בסוף המסלול נתקלו באדם מבוגר, תושב טמרה, ששאל אותם האם הם מצאו גופה. "הוא אמר שזה אחיו ושהם מחפשים אחריו כבר מיום שבת, שהם לא ישנים בלילות. הוא הודה לנו מאוד על כך שמצאנו אותו, עם כל הצער בדבר".

האם מספרת כי בשלב ראשון פרצו כמה בנות בבכי, אבל אחר כך המשיך הטיול כסדרו. "המחנכת סיפרה לילדים שמשרד החינוך משבח אותם על התפקוד וההתנהלות שלהם באירוע הזה", סיפרה. מהמשטרה נמסר כי אין חשד לפלילים בפרשת מותו של הנעדר, וכי ההערכה היא שהוא החליק ונפל.