גם בחולון: מזרקה נצבעה באדום ורוססו כתובות מחאה

בעוד שחוקרי משטרת תל אביב עדיין מנסים לפענח מי עומד מאחורי פיזור ראשי החיות הכרותים בסמוך למזרקות שנצבעו בצבע אדום ברחבי העיר השבוע, המחאה נגד בתי המטבחיים מגיעה גם לחולון. במזרקה ברחוב חומה ומגדל פוזר צבע אדום יחד עם פגר דגים וכתובות נגד רצח בעלי חיים רוססו במקום. המשטרה חוקרת

יומיים אחרי שבתל אביב הושחתו כמה מזרקות, שנצבעו בצבע אדום, וראשים כרותים של חיות פוזרו בקרבת מקום - נצבעה הבוקר גם מזרקה ברחוב חומה ומגדל בחולון בצבע אדום המסמל דם. כמו כן, נכתבו ברחוב כתובות בגנות בתי המטבחיים וההתעללות בבעלי חיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במקום הושלכו גם פגרי דגים. עד כה לא נתפסו חשודים במעשה והמשטרה חוקרת את נסיבות המקרה.

ביום שלישי השבוע נצבעו באדום מזרקת אגם בכיכר דיזינגוף בתל אביב ומזרקת קסטל ברחוב אבן גבירול פינת רחוב נורדאו. כמו כן, נמצאו ראשים כרותים של חיות שהושלכו במקום. במזרקת הקסטל נתגלה ראש פרה ובמזרקה אחרת - ראש עז. גם במזרקה במתחם נגה ביפו התגלה מחזה דומה.

 

מעשה של פעילים למען בעלי חיים? (חדשות 2)

"קירות בית המטבחיים הפכו שקופים"

מדוברות עיריית תל אביב נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי "המים נצבעו לחלוטין באדום. המשטרה החלה בחקירת האירועים ומנסה כעת לאתר חשודים בביצוע המעשה". במזרקה באבן גבירול נתלו גם שלטים בגנות בתי מטבחיים ושחיטות של בעלי חיים, ובמזרקת נגה ביפו רוססה הכתובת "קירות בית המטבחיים הפכו שקופים".

במשטרה הזניקו צוותי זיהוי פלילי לזירות השונות, כדי לאסוף ראיות ולנסות לאתר חשודים פוטנציאליים. הכתובות שנתגלו מעידות, לכאורה, כי מאחורי המעשים עומדים ארגוני זכויות בעלי חיים, שניסו למחות על אכילת בשר או על התעללות בבעלי חיים. עם זאת, במשטרה נזהרים בשלב זה מלקבוע או להעריך כי אכן זה המקרה.

המזרקה שהושחתה בתל אביב (אלון בן דוד)

"מצד אחד זורקים שם ראשים כרותים וכתוב על זה די לשחיטה", אמרו במשטרה, "אבל בעצם מה שעשו שם זו שחיטה". במשטרה הביעו תקווה כי הצוותים שנשלחו לזירות יאתרו בקרוב חשודים ראשונים. צוותים של עיריית תל אביב הגיעו למזרקות שהושחתו כדי לנקותן ולפנות את שרידי החיות.