קורזיץ על הזכייה בעוד אליפות עולם: "זו התחרות הכי מספקת"

הגולשת הישראלית, שהפכה לאלופת העולם בפעם הרביעית, חוגגת את ההישג הענק ומדברת בריאיון לחדשות 2 על ההתאוששות מטראומת לונדון. "מכל התחרויות שעשיתי – זו השמחה הכי גדולה שלי", היא אומרת. "חזרתי לעצמי אחרי תקופה שבה לא הרגשתי טוב וסבלתי"

יום לאחר שזכתה בעוד אליפות עולם - הרביעית במספר - מסכמת הגולשת לי קורזיץ בסיפוק גדול את התחרות שנערכה בברזיל וחוגגת את ההישג הענק, שמתקן את הטעם החמוץ שנשאר מאולימפיאדת לונדון. היום הצטרפה לזוכות גם הגולשת מעיין דוידוביץ', שסיימה את התחרות במקום השלישי וקיבלה את מדליית ארד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זו באמת התחרות הכי מספקת שהייתה לי בחיים. ללא ספק, מכל התחרויות שעשיתי - זו השמחה הכי גדולה שלי", היא אומרת בשיחה עם חדשות 2. "חזרתי לעצמי אחרי שהייתה תקופה שבה לא הרגשתי טוב וסבלתי".

"לבוא ולתת הכל ופתאום להרגיש שהגוף שלי מחזיר לי בחזרה ולא רק אני לוקחת ממנו והוא סובל", היא מסבירה.

קורזיץ מתייחסת גם להתמודדות שלה עם הכישלון לזכות במדליה אולימפית בקיץ האחרון בלונדון, שם סיימה רק במקום השישי את התחרות. "אני חושבת שהגיע הזמן להפסיק לתת לעצמי בראש על דברים שלא אני שלטתי בהם", היא מציינת. "הרגשתי כל כך רע ואני יודעת שנתתי הכל, אז מהבחינה הזאת אני הכי שלמה עם עצמי בעולם".

קורזיץ זכתה אתמול באליפות העולם בפעם הרביעית בקריירה, ובפעם השלישית ברציפות. התחרות בברזיל הפכה להיסטורית עברו ישראל, כאשר היום הצליחה גם הגולשת מעיין דוידוביץ' לזכות במדלייה - הישג כפול וחסר תקדים לענף גלישת הנשים.