באר שבע: השוטרים חנו בשתי חניות נכים

שוב השוטרים חושבים שהם מעל לחוק: רכב המשטרתי צולם על ידי עובר אורח בבאר שבע כשהוא חונה חנייה כפולה, על שתי חניות נכים, מטרים ספורים מבית המשפט. במשטרה זועמים על הנהג: מקרה חמור, השוטר יאותר ויטופל משמעתית. כך זה נראה

בלי בושה. ניידת המשטרה בב"ש, אתמול (עו"ד רפאל קיוויתי)

אין גבול לחוצפה: עורך דין מבאר שבע שהגיע אתמול בבוקר לדיון בבית המשפט בעיר, והופתע לראות בחניון הסמוך למבנה ניידת משטרה כשהיא חונה חנייה כפולה בשתי חניות נכים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"החניונים בסביבה הזאת משמשים את כל קריית הממשלה ומוסדות הציבור שאמורים לשרת את האזרח", סיפר לחדשות 2 באינטרנט עו"ד רפאל קיוויתי, שתיעד את המכונית המשטרתית. "החניונים כולם עמוסים מאוד, ומסומנות בהם חניות נכים על פי חוק. למרות זאת, אתה רואה שישנם כל מיני אנשים שלא מכבדים את החוק".

המשטרה: "נהג הניידת יקבל דוח"

"לראות רכב משטרתי שעושה את זה, זה דבר שחורה וכואב", הוא הדגיש. "על אחת כמה וכמה כשהוא חוסם שתי חניות נכים. זה דבר שאף אחד לא צריך לעשות, ובטח שלא שומרי חוק".

ממשטרת מרחב נגב נמסר בתגובה כי "חניה בחנית נכים אסורה לכלל כלי הרכב האחרים ובכלל זה רכבי משטרה. אנו רואים בחומרה את חניית הניידת בחניית נכים. נהג הניידת יאותר, ישוחזר לו דוח על חנייה בחניית נכים ולצד זאת הוא יטופל משמעתית".