לא יאמן: זכתה בפיס בפעם השלישית

אישה מהרצליה זכתה בפעם השלישית בהגרלה של מפעל הפיס, וגרפה 125 אלף שקלים. הפעם הקודמת הייתה רק בחודש דצמבר. לאראלה ממפעל הפיס השם היה מוכר ביותר. "התרגשתי פחות מבפעם הראשונה", הודתה הזוכה

זכתה בפעם השלישית. ארכיון (שמוליק רחמני)

פעם שלישית כסף: אראלה ממפעל הפיס התקשרה הבוקר לבשר לה שזכתה ב-125 אלף שקלים בהגרלת מנוי פיס. לאראלה, שמכירה היטב את מרבית הזוכים בפרסים הגדולים, שמה היה מוכר. כשבדקה, התברר לה כי עם אותה הגברת שוחחה בדיוק לפני כשלושה חודשים, ועוד פעמיים בעשר השנים האחרונות. בחודש דצמבר 2012 זכתה המנויה ב-250 אלף שקלים, ואת אותו הסכום גרפה גם בשנת 2003.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המנויה, שמחזיקה בארבעה כרטיסי מנוי שונים קיבלה את השיחה בעודה רוכשת עציצים במשתלה והודתה בשיחת הטלפון עם אראלה שהיא מתרגשת פחות מהפעם הראשונה בה קיבלה את ההודעה המשמחת.

"לא האמנתי אבל המשכתי לקוות שיגיע יום ואראלה שוב תתקשר אליי שוב. אפילו עכשיו אני מתקשה להאמין שהיום הזה אכן הגיע", סיפרה הזוכה המאושרת. "אני שמחה על הזכייה ותמיד אמשיך לקוות לשמוע את אראלה שוב ושוב בצד השני של הקו". אראלה מהצד השני ציינה כי תמיד יש הפתעות: "לפעמים המזל מתנהג כמו אורח שנכנס לביקור קצר, אבל מרגיש כל כך נוח עד שהוא חוזר שוב ושוב".