באר שבע: בת שנתיים שוטטה לבדה בכביש

בערב שבת נדהם אחד התושבים לגלות את הרכה בשנים כשהיא מתהלכת לבדה ברחובות העיר ללא משגיח. הוא מיהר לקחת אותה לתחנת המשטרה, לשם הגיעו הוריה - שנשמו לרווחה כשפגשו בבתם הפעוטה; אין חשד להזנחה ופלילים

שעות של חרדה עברו על זוג הורים מבאר שבע בליל שבת, שבתם הפעוטה - רק בת שנתיים - נמצאה משוטטת בכביש על ידי תושב העיר - והובאה לתחנת המשטרה. בתום חקירתם התברר כי אין מדובר בהזנחה ואין חשד לפלילים. הסיפור פורסם ב"ידיעות אחרונות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביום שישי אחר הצהריים הבחין תושב באר שבע, רפאל יושבייב, ברכה בשנים כשהיא מתהלכת לבדה באחד מכבישי העיר. בהיותו אב לילדים בעצמו, ידע האחרון כי בתחנת המשטרה לא יימצא עבורה הציוד והמזון המתאימים - ולכן ארז עבורה תיק עם חיתולים, מזון ומעדכנים.

כעבור מספר שעות נמצאו ההורים המודאגים, שהגיעו במהירות לתחנת המשטרה ונשמו לרווחה כשראו את בתם הקטנה כשהיא בריאה ושלמה. הם סיפרו כי ביום שישי אחרי הצהריים עבדו בגינת ביתם ובקומה השנייה שמרה על הפעוטה סבתה ואחותה, בת 15.

לדבריהם, שבלב מסוים, הלכה הסבתא לביתה, לאחר שביקשה מהאחות לשמור על הילדה. בשלב מסוים, ככל הנראה, נעלמה הפעוטה מטווח ראייתה של האחות - ויצאה את הבית אל עבר הרחוב.

מקץ שעות אחדות, כשגילו ההורים את דבר היעלמותה של בתם - החלו במסע חיפושים אחריה בשכונה ומשלא הצליחו לעלות על עקבותיה, הגיעו לתחנת המשטרה כדי לדווח על היעדרה - ושם מצאו אותה. מפקד תחנת באר שבע, ניצב-משנה תומבר בדש, ציין כי אין מדובר בהזנחה ואין חשד לפלילים.