נשוי, פלוס שניים, פלוס 17 מיליון שקלים

גבר בשנות ה-30 לחייו ממרכז הארץ הלך לישון אמש כשהוא נשוי עם שני ילדים וגר עדיין בבית הוריו. הבוקר – הוא קם וגילה כי הוא מיליונר. הגבר שמילא אתמול טופס לוטו רגיל, התבשר הבוקר על הזכייה הגדולה ועל המציאות שתשתנה תוך ימים ספורים מן הקצה אל הקצה

בזמן שהזוג הצעיר מסדרת המערכונים של "ארץ נהדרת" מנסה להיחלץ מהדירה של ההורים, יש מי שמצא פתרון הולם לסיטואציה המורכבת. גבר נשוי עם שני ילדים, המתגורר בבית הוריו, מילא אתמול טופס לוטו ב-11 שקלים ו-60 אגורות, והתבשר הבוקר כי זכה ב-17 מיליון שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

"המצב הכלכלי שלנו בבית אינו פשוט", תיאר הזוכה, תושב מרכז הארץ. "אני עובד כשכיר ומקבל משכורת נמוכה ואשתי לא עובדת כלל. כאדם מאמין אני מקפיד להתפלל לאלוהים ולבקש ממנו עזרה עבורי ועבור בני משפחתי".

את הטופס הרגיל הוא מילא אתמול בדוכן הסמוך למקום מגוריו, ואת דבר הזכייה גילה הבוקר. "הגעתי לעבודה ונכנסתי לאינטרנט על מנת לבדוק את הטופס", סיפר הזוכה, "ופתאום ראיתי על המסך את המספרים שלי, אותם זכרתי בעל פה. ברגע הראשון שהתאפשר, יצאתי מהעבודה וניגשתי לבית מפעל הפיס".

אז מה הוא יעשה עם הכסף? ניחשתם נכון: "לא חלמתי אי פעם לרכוש דירה ופתאום עכשיו אני מתחיל להבין שאצליח להגשים חלומות רבים - לקנות בית, ללמוד ובעיקר לעשות את אשתי והילדים שלי מאושרים", אמר הזוכה. בנוסף לכך, הוא מתכוון לתת מעשר מכספי הזכייה למשפחתו המורחבת, שגם היא שרויה במצב כלכלי לא פשוט.