בשורה משמחת לבן ה-5 שמקבל טיפול נגד סרטן בחו"ל: "נולדה לך אחות"

לפני כשבועיים הבאנו כאן את סיפורו של הראל, ילד חולה סרטן שטס לארצות הברית לטיפול מציל חיים. אמו, שהייתה בחודש התשיעי להריונה, נאלצה להישאר בארץ. אתמול בשעה טובה היא ילדה. הראל שמע וראה את הבכי הראשון של אחותו החדשה דרך המחשב

אביגיל דבוש הגיעה לפני כשבועיים לשדה התעופה בכדי להיפרד מבנה בן החמש, הראל, שסובל מסרטן נדיר. הראל טס יחד עם אביו, שי, לטיפולים מיוחדים בפילדלפיה. אמו שהייתה בחודש תשיעי נאלצה להישאר לבד בארץ. היום היא בישרה לו בטלפון: "נולדה לך אחות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

מסר לאמו "תהיי חזקה". הראל משוחח עם אמו (חדשות 2)
אחרי שאמש ילדה אביגיל את אחותו הקטנה של הראל, היא קיימה עמו היום שיחת וידיאו מרגשת. "תראה מי פה עם אמא", הציגה לו אביגיל את התינוקת החדשה. "היא דומה לך, הראל. היא יפה כמוך", אמרה לו.

אביגיל ובתה שזה עתה נולדה, לינוי, יצטרפו בעוד כחודש להראל ושי בפילדלפיה. הראל ייאלץ להמשיך בטיפולים, אם הכל יילך כשורה, לפחות כשנה.

משפחת דבוש המורחבת תתאחד שוב ותגור יחד באמריקה עד לסיום המוצלח, כך כולם מקווים, של הטיפולים. "הראל, אתה יודע שאמא תבוא עכשיו?", אמרה לו היום אמו בשיחת הווידאו, וזה ענה לה: "אמא, הכנתי לתינוקת ציורים. כשתבואי אני אתן לך. תהיי חזקה, כפרה".

את המשפחה מלווה תקופה ארוכה עמותת "להושיט יד", ומסייעת לה בגיוס הכסף הרב שנדרש על מנת לאפשר את המעבר לפילדלפיה.

לתרומות לעמותת "להושיט יד" עבור הראל דבוש, חייגו: 03-9090882