בתוך כשעה: שני הרוגים בתאונות בדרום

שתי תאונות קטלניות התרחשו הערב בדרום הארץ תוך זמן קצר. ליד מושב זבדיאל, על כביש מספר 40, פגע רכב בהולכת רגל שנהרגה במקום. זמן קצר לאחר מכן, בכביש 31, סמוך לחורה, פגע רכב פרטי בהולך רגל בן 30, שנפגע אנושות ומת מפצעיו. המשטרה פתחה בחקירת שתי התאונות

שני הולכי רגל נהרגו ב-2 תאונות שונות. אר (אנשיל בעק, זק"א)

שתי תאונות דרכים קטלניות אירעו הערב בדרום הארץ, תוך פחות משעה ובמרחק קצר מאוד האחת מן השנייה. תחילה הגיע דיווח מצומת קוממיות, בכביש 40, על רכב פרטי שפגע בהולכת רגל, שמתה במקום. כעבור זמן לא רב הגיעה קריאה גם סמוך ליישוב חורה על כביש 31 - שם נהרג גבר בשנות ה-30 לחייו מפגיעת רכב שטח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

צוותים של המשטרה הגיעו לשתי הזירות במהרה, וגילו שני הולכי רגל שנפגעו אנושות, ומותם נקבע על ידי צוותי מד"א במקום.

על התאונה בכביש 31, קצת אחרי היישוב חורה לכיוון ערד, עדכן פקד יהב סימון, הקצין התורן של תחנת עיירות המופקדת על האזור. "הניידות הוזעקו מיד למקום, שם הבחינו בהולך רגל בשנות ה-30 לחייו שנפגע מרכב שטח שנסע על הכביש", סיפר. "הרכב הפוגע עצר במקום, ובתחקור ראשוני מסר הנהג שלא הבחין בהולך הרגל שחצה את הכביש".

"תנאי הדרך קשים מאוד לנהיגה ואין ראות מתאימה", סיפר פקד סימון על הכביש בו אירעה התאונה. "הולך הרגל לא חצה את הכביש במקום מסודר, וכנראה שעל רקע זה נפגע". הוא הוסיף כי "כביש 31 הוא כביש מוכר לכולנו באזור. זה לא כביש פשוט לנסיעה, ובגלל זה העבודות להרחבתו נמצאות בעיצומן בימים אלה. אנחנו מקווים שברגע שהכביש יהיה יותר בטיחותי ירד גם מספר התאונות בהתאם".