בת ים: השתזף בחוף - ונדרס למוות ע"י טרקטור

אולג רייכלין, בן 42, השתזף הבוקר בחוף בבת ים נדרס למוות בידי טרקטור. לאור האירוע החריג, הוקם צוות חקירה מיוחד. עוד בבת ים: קשיש בן 78 שנסע בקלנועית נדרס למוות כשעבר במעבר חצייה

טרגדיה הבוקר בבת ים: אולג רייכלין בן ה-42 שהשתזף בחוף קולוני הבוקר, סמוך לרחוב בן גוריון בעיר נדרס למוות בידי טרקטור שנסע על החוף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו של רייכלין. משטרת מרחב איילון פתחה בחקירת המקרה ועיכבה את הנהג החשוד לחקירה. "ראינו אותו נכנס למים ונשכב בחוף, הטרקטור לא שם לב ופשוט דרס אותו", סיפרו עדי ראייה. מעסיקו של נהג הטרטור הגיע למקום והתקשה לעכל את אשר אירע: "זה נעשה בתום לב, הוא בטח שלא התכוון לעשות זאת", הדגיש.

ההרוג בתאונה, אולג רייכלין (חדשות 2)

"הטרקטור עלה עליו למשך דקות ספורות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אופיר פרנטקי,פרמדיק מד"א. "אנשים שהיו במקום יחד עם כונן של מד"א שכבר היה שם לפנינו הם אלה שככל הנראה חילצו אותו". לדבריו, כשהצוות הגיע הוא כבר שכב מחוץ לחול.

"הוא פרק מכולה ודרס אותו"

מפקד מרחב איילון ניצב משנה יהודה דהן, סיפר כי "הטרקטור סיים עבודה באתר בנייה הסמוך לחוף ופרק מכולה ואז נסע על המתרחץ". לדבריו, לאחר המקרה הנהג היה בהלם וטופל גם הוא על ידי צוות מד"א. לאור האירוע החריג, הוחלט במשטרה להקיים צוות חקירה מיוחד.

נהג הטרקטור עוכב לחקירה (עזרי עמרם, חדשות 2)

מקרה זה מצטרף לאירוע קשה נוסף הבוקר בעיר: קשיש בן 78 שנסע בקלנועית נהרג בתאונת דרכים לאחר שנפגע מרכב פרטי סמוך לקניון ברחוב רזיאל. שוטרי אגף התנועה פתחו בחקירת נסיבות המקרה. מפרטים ראשונים עולה כי הוא חצה את הכביש במעבר חצייה ונפגע מהרכב, בו נהג גבר בשנות ה-40 לחייו.