חברתו של הירשזון שנפצעה קשה מאוד תתבע ממנו מיליונים

נועם סולומון, חברתו לשעבר של ברק הירשזון שנהג בשכרות ופצע אותה באורח קשה מאוד בתאונה, תתבע ממנו פיצויים בגובה של 10 מיליון שקלים. בקשת הסליחה שלו לא עזרה. "היה לי הכל ואיבדתי את הכל. אני מנסה לבנות את עצמי מחדש"

סולומון והירשזון (חדשות 2)

הרס את חייה - וישלם ביוקר: לאחר שנהג בשכרות, גרם לתאונה ופצע אותה באורח קשה מאוד, חברתו לשעבר של ברק הירשזון תתבע ממנו פיצויים בגובה של 10 מיליון שקלים - כך מדווח הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטפרו לחדשות 2 באינטרנט

עולמה של נועם סולומון בת ה-25 חרב עליה באפריל האחרון, אז נפצעה קשה לאחר שהאופנוע עליו רכבה עם בן זוגה התהפך. החבר, ברק הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר, נהג באופנוע כשהוא שתוי, ואז איבד את השליטה עליו וגרם לפציעות החמורות של חברתו.

סולומון סבלה מפגיעת ראש קשה, שברים רבים בגופה, פגיעות בריאותיה וקרעים בלשון. במהלך האשפוז עברה עוד עשרה ניתוחים, אולם מאז התאונה ועד היום היא מרותקת לכסא גלגלים וזקוקה לסיוע צמוד וגם מתקשה בדיבור.

הירשזון ניסה ליצור איתה קשר ואף נפגש איתה, שם התנצל על מה שקרה - אבל בקשת הסליחה והחרטה לא תעזור לסולומון בהליכי השיקום. לאור הסבל המתמשך והעובדה שעולמה של סולומון חרב עליה עקב התאונה, היא מתכוונת לתבוע ממנו מיליונים, זאת לאחר שנכנס לפני כשבועיים לכלא לרצות עונש מאסר של שבעה חודשים.

"היה לי הכל - ואיבדתי הכל ברגע"

בשבוע הבא תגיש סולומון באמצעות עורכי דינה תביעת פיצויים המוערכת ביותר מ-10 מיליון שקלים נגד ברק הירשזון. "היה לי הכל, ואני מנסה לבנות את זה מחדש", אמרה סולומון, שמקווה לבנות חיים חדשים גם מתוך הטרגדיה שעברה.

"באפריל 2012 חרב עולמה של נועם סולומון", כתבו עורכי דינה בנוסח התביעה. "פגיעתה האנושה של מי שניבאו לה עתיד מזהיר קטעה באחת את מסלול חייה", הוסיפו. "נועם הייתה ונותרה צעירה חייכנית, יפה וחכמה המנסה לשמור על חיוניות ואופטימיות וממשיכה לתכנן תוכניות לעתיד", סיכמו הפרקליטים. כתב התביעה נגד הירשזון יועבר אל כלא "מגידו" בו הוא מרצה את עונשו באמצעות שב"ס.