מסי נערך לביקור בישראל: "רוצים שהעולם יהיה מקום טוב יותר"

שעות ספורות לאחר פרסום ההודעה הרשמית, שלפיה קבוצת הכדורגל של ברצלונה תגיע לשחק בארץ, מספר כוכב הקבוצה ליאונל מסי לצוות חדשות 2 על מטרות הביקור האמיתיות. בראיון מיוחד שישודר במלואו ב"אולפן שישי" הוא מדבר על הציפייה לקראת הנסיעה לארץ הקודש. צפו בדיווח המלא

ליאונל מסי בדרך לישראל. לא, לא רק הוא, גם יתר הכוכבים של ברצלונה, אולי קבוצת הכדורגל המצליחה בעולם בשנים האחרונות. גם צ'אבי, אינייסטה ופיקה צפויים להחתים את הדרכון בנתב"ג. לקראת הביקור המרגש - צוות אולפן שישי זכה לביקור מאחורי הקלעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בין היתר ניסו אנשי המועדון, וגם השחקנים, להסביר איך הגיעה ברצלונה למעמדה הכמעט בלתי מעורער. לצ'אבי היה את ההסבר המקורי מכולם, טוען כתב "אולפן שישי", אנריקה צימרמן. "אנחנו כמו עסק משפחתי", הוא סיפר בראיון, "זה עובר מסבא, לאבא, לבן. אפילו התינוק של פיקה ושל שאקירה הוא כבר חבר במועדון".

אבל נראה שבברצלונה לא מסתפקים בכדורגל ובמגרש - ויש להם תפקיד חדש. הם רוצים לתרום לעולם. הם מבינים מה כוחם, מודיעם למאות מיליוני האוהדים שיש להם בכל רחבי תבל, במזרח התיכון, ובמיוחד כאן בישראל.

מסי: מנסים שהעולם יהיה מקום קצת יותר טוב

במסגרת הראיון המיוחד, הסביר מסי חלק ממה שמרגש אותו בהגעה לארץ. "אני מאמין שגם אנחנו וגם המועדון יכולים לתרום ונעשה את העבודה בצורה טובה", הוא מספר לחדשות 2, "גם אם זה מעט מאוד, אני חושב שאנחנו נוכל לעשות את זה במגרש לפי הערכים שלנו, כמו שעושים בכל העולם. כדי שהעולם יהיה מקום קצת יותר טוב. ולמרות שאנחנו עושים מעט, בכל זאת זה תורם משהו".

נשיא המועדון, סנדרו רוסיי הגדיל לומר והוסיף: "ישראל היא מדינה מאוד דומה לקטלוניה במובנים רבים, כולל הגודל. אני שמח שבישראל כמו גם במדינות אחרות בעולם, רוב האנשים אוהדים את ברסה, וזה מבחינתו ממש נהדר וזה מקור לגאווה", הוא סיכם.

פתחו יומנים: ברצלונה בישראל - בסוף יולי

ובינתיים, חובבי הכדורגל בישראל כבר יכולים להתחיל להתרגש - ברצלונה תגיע לשחק בארץ בחודש יולי. נשיא הקבוצה סנדרו רוסיי יגיע מחר לישראל כדי להיפגש עם הנשיא פרס ולהכריז על פרויקט ייחודי למען קידום השלום, שבמסגרתו יגיעו כוכבי מועדון הפאר הקטלוני ובראשם ליאו מסי למשחק ראווה.

פרס ייפגש מחר בשעה 18:00 בכפר המכבייה עם רוסיי, העומד בראש המועדון שזכה בשנים האחרונות בכל תואר אפשרי וכבש לבבות של מיליוני אוהדים בכל רחבי העולם. בתום הפגישה צפויים השניים להכריז על פרויקט ייחודי למען קידום השלום דרך הספורט, בין ישראל, הפלסטינים ומועדון "בארסה".